Olimpiada „Buduj z pasją”

W dniu 10 marca 2022 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie odbył się etap okręgowy olimpiady „Buduj z pasją”.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 bTg technikum budowlanego w składzie:

• Dawid Pietras

• Jakub Dudek

Olimpiada składała się z dwóch części:

• Część pisemna – test 40 pytań;

• Część praktyczna – zadanie praktyczne.

Zawodnicy wzięli również udział w szkoleniu, które poprowadził Partner Olimpiady przedstawiciel firmy MAKITA.

Dziękujemy organizatorom: Stowarzyszeniu Edukacji Budowlanej oraz Zespołowi Szkół Budowlanych w Lublinie za miłą i przyjazną atmosferę podczas Olimpiady.

Wszyscy uczestnicy dostali upominki za udział w Olimpiadzie. Wyniki zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu przez Komitet Główny Olimpiady „Buduj z pasją”.