Szkolny konkurs z języka niemieckiego.

1 marca 2022 roku odbył się szkolny konkurs z języka niemieckiego. Konkurs przeprowadzony został w dwóch turach, a skierowany był do uczniów klas drugich. Sprawdzał znajomość języka niemieckiego na poziomie A1, jak również był świetną okazją do rozwijania zainteresowań i zdolności językowych.

Spośród wytypowanych uczniów wszystkich klas drugich najlepszą znajomością językową wykazał się Zarzeczny Klaudiusz 2iT zajmując tym samym I miejsce. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy 2hT Natalia Sic, trzecie Mateusz Słowiński 2bT.

8 marca 2022 pani wicedyrektor Agnieszka Malińska rozdała dyplomy i nagrody. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Opracowanie: E. Bernacka