Rozstrzygnięcie XXXIV edycji konkursu matematycznego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Dnia 03 marca 2022 r. w Zespole Szkół Nr 3 miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu matematycznego "Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXXIV edycja", zorganizowanego dnia 08 listopada 2021 roku przez Panią Wiesławę Widomską przy współpracy Pani Marii Miśkiewicz, Pani Marty Dyjach i Pani Moniki Gozdalskiej.

Pani Wicedyrektor Agnieszka Malińska wspólnie z organizatorami konkursu wręczyła dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom konkursu, gratulowała osiągnięć oraz życzyła sukcesów w dalszej nauce i pracy. W konkursie wzięło udział trzydzieści jeden osób.

Najwyższe wyniki osiągnęli następujący uczniowie:

• szkoła ponadpodstawowa:

Kategoria Liceum 2:

1. Jakub Pernal – kl.3iT – laureat V stopnia,

2. Jan Pietroń – kl.3bT – laureat V stopnia,

3. Bartłomiej Dylewski – kl.3iT,

4. Bartosz Gajewski – kl.3aT,

5. Jakub Jasik – kl.3aT

Wszyscy wymienieni wyżej uczestnicy to uczniowie Technikum nr 3.

Kategoria Liceum 1:

6. Roni Wójcik – kl.2b LO.

• szkoła ponadgimnazjalna:

Kategoria Liceum 3:

7. Adam Stępniak – kl.3iTg.

Dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do dalszego doskonalenia swoich umiejętności matematycznych.

Opracowanie: Wiesława Widomska