TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

Justyna Głowniak

6 grudnia w hali Zespołu Szkół nr 3 odbył się mecz mikołajkowy w piłkę siatkową, którego organizatorką była p. Katarzyna Ufniarz. W rywalizacji wzięły udział drużyny uczniów i nauczycieli.

Młodzież reprezentowali: Oliwia Jarosz 2bLO, Julia Serwatka 2bLO, Izabela Zapalska 3cg, Katarzyna Gugała 3cg, Aleksandra Sokołowska 3cg, Diana Marucha 3bg, Marcelina Ryba 1bLO, Monika Wojciechowska 1bLO, Oliwia Mikołajewicz 1bLO, Jakub Łukasiewicz 4cT, Natalia Wieczorek 4hT, Karol Kawa 3iTg oraz Bartosz Sadowski 3iTg. Przeciwko nim odważyli się stanąć nauczyciele: Aleksandra Kudła, Maria Miśkiewicz, Justyna Głowniak, Iwona Zielińska, Aleksandra Nowosad, Wioletta Winnicka, Tomasz Samolej, Damian Pietroń i Damian Kudła. Walka była zacięta, obie drużyny stanęły na wysokości zadania i wykazały się ogromnym zaangażowaniem. Zwyciężyła młodość, choć seniorzy nie ponieśli - mimo wcześniejszych obaw - sromotnej klęski ;)

Składamy podziękowania dla wszystkich zawodników oraz p. Jerzego Dzikowskiego (sędzia główny), p. Kacpra Gołofita (spikerka), p. Piotra Kozłowskiego (sędzia stolikowy), p. Yaroslava Kozaka (sędzia pomocniczy). Dziękujemy również społeczności szkolnej za tak gorący doping. Drodzy uczniowie, liczymy na rewanż za rok :)

(Zdjęcia: Katarzyna Tomaszewska)