Konkurs Score Hunter Junior

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zachęcam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie Score Hunter Junior. Celem tego konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat budowania wiarygodności finansowej, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony własnej tożsamości. Organizatorem jest Biuro Informacji Kredytowej SA, a partnerem głównym Fundacja Warszawski Instytut Bankowości. Nagrodą dla ucznia jest Samsung Galaxy Watch Active2 40.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie https://junior.scorehunter.edu.pl/ Rejestrując się trzeba zaznaczyć naszą szkołę. Następnie na platformie edukacyjnej BIK wykonać proste zadania, quizy oraz obejrzeć filmy. W trzecim dniu rozgrywek nasza szkoła znajduje się już na 10 miejscu w Polsce.

W razie pytań zapraszam do kontaktu ze szkolnym koordynatorem konkursu - p. Moniką Dziurdą.