Olimpiada ZUS "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

23 listopada uczniowie liceum ogólnokształcącego i technikum wzięli udział w I etapie Ogólnopolskiej Olimpiady ZUS "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" edycja 2021/2022:

- kl. 3b: 6 uczennic,

- kl. 3iTg: 3 uczniów,

- kl. 3jT: 7 uczniów,

- kl. 3hTg: 3 uczennice.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Podczas szkolnego etapu Olimpiady młodzież indywidualnie rozwiązywała test, który składał się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Komitet Szkolny po dokonaniu oceny testów wyłonił uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów:

I miejsce:  Magdalena Cichoń kl. 3hT

Alicja Wójcik kl. 3b