Sztafetowe biegi przełajowe - pierwsze zawody z cyklu LICEALIADA 2021

29.09.2021 odbyły się pierwsze zawody z cyklu LICEALIADA 2021. Jak co roku rozpoczęliśmy sztafetowymi biegami przełajowymi. Nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zwyciężając sztafetę męską oraz zajmując trzecie miejsce (dziewczęta).

Chłopcy wypracowali przewagą od samego początku i do ostatniej zmiany nie dali szans swoim przeciwnikom. U dziewcząt sytuacja była nieco bardziej skomplikowana, ponieważ plany na absolutne zwycięstwo pokrzyżowała kontuzja kolana jednej z naszych uczennic. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

GRATULACJE!

Szkołę reprezentowali:

chłopcy: Nożyński Bartłomiej, Kasperek Sebastian, Mazurek Bartosz, Michalak Augustyn, Piekarz Piotr, Ronduda Bartosz, Szczepaniak Kacper, Wójcik Roni

Dziewczęta: Gryta Marcelina, Krok Marlena, Machulak Agnieszka, Polak Gabriela, Schwartz Annalena, Szymanek Kinga, Uzar Magdalena

Do zawodów przygotowali nauczyciele wf-  Katarzyna Ufniarz i Kacper Gołofit