Pakiety edukacyjne „Lekcje z ZUS”

Nasza szkoła już kolejny rok kontynuuje współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Lublinie realizując projekt „Lekcje z ZUS”.

Dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Piskorza /koordynatora ds. komunikacji społecznej i edukacji, regionalnego koordynatora ds. dostępności, trenera i konsultanta prostego języka/ uczniowie i nauczyciele otrzymali pakiety edukacyjne: 50 egzemplarzy zeszytów dla uczniów, 3 egzemplarze zeszytów dla nauczycieli, 3 szt. gier planszowych „Specjalista ZUS” oraz wiele broszur dotyczących ubezpieczeń.

Otrzymane materiały z pewnością pomogą młodzieży w przygotowaniu się do udziału w Olimpiadzie ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2021/2022.

Opracowała: Monika Dziurda