I Powiatowy Rajd Rowerowy pod hasłem: „Rowerem po zdrowie”.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dnia 22.09.2021r. o godz. 9.00 sprzed Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku, w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu, wystartował I Powiatowy Rajd Rowerowy pod hasłem: „Rowerem po zdrowie”.

W rajdzie brali udział nauczyciele i uczniowie ze szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu kraśnickiego. W imprezie uczestniczyła liczna grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: Agnieszką Kurzyną i Damianem Jakóbczykiem. Trasa rowerowa prowadziła do Dzierzkowic-Woli, gdzie na uczestników czekał poczęstunek i upominki.

Dobrze, że turystyka rowerowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Rajd to cenna inicjatywa, którą będziemy kontynuować w przyszłości. Aktywność fizyczna młodzieży jest szczególnie ważna, a nasz powiat jest przyjazny dla rowerzystów, którym ma wiele do zaoferowania.

Opracowanie: Agnieszka Kurzyna