Papieski Konkurs z wiedzy o św. Janie Pawle II w ramach obchodów XX Dnia Papieskiego pod hasłem ,, Totus Tuus” oraz Roku Papieża Polaka ogłoszonego przez Sejm RP

Uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami p. Lillą Kowalską i p. Grażyną Sadowską  przystąpili do Szkolnego Konkursu Papieskiego, którego celem było przybliżenie osoby i nauki św. Jana Pawła II, a także zwrócenie uwagi na uniwersalny charakter Jego przesłania, wspomagający proces nauczania  i wychowania młodzieży.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu wyboru. Uczestnictwo w nim było dobrowolne, dostępne dla każdego ucznia. Wzięło w nim udział 58 chętnych z kl.1bLO (2), 1 a T. (4), 1 h T. ( 2)., 2 b LO (4)., 3 d T. (4)., 3 j. T.(4), 4 a T. (5), 4 c T. (1), 2 c LO (3), 2 d T. (6), 2 i T.(8), 2 j T. (4), 2 h T. (5), 3 h T.( 6).

Bardzo nas cieszy, że wzięli w nim udział uczniowie z tak wielu klas.

W Szkolnym Konkursie Papieskim można było uzyskać maksymalnie 12 punktów.

Wyniki:

12 punktów otrzymali:

• Jakub Sulowski         2d T.
  • Miłosz Olcha           2d T.
  • Gabriel Oszust            3 j T.
  • Michał Miśkiewicz 4 a T

11 punktów otrzymało 19 uczniów.

10 punktów otrzymało 15 uczniów.

W stosownym czasie zwycięzców nagrodzimy dyplomami i nagrodami, a dla wszystkich uczniów przewidujemy nagrody pocieszenia za udział w konkursie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy

Koordynator  Szkolnego Konkursu Papieskiego:

Grażyna Sadowska.