Zajęcia od 9 do 29 listopada 2020 r.

WD

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od poniedziałku 9 listopada 2020 roku do 29 listopada 2020 roku zajęcia w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku będą prowadzone w formie zdalnej.

Zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia Zawodowego dla uczniów ostatnich klas 4-letniego technikum, którzy w zimowej sesji egzaminacyjnej (styczeń-luty 2021 r.) będą zdawali końcowy egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, w okresie od 9 listopada  do 29 listopada br. będą  prowadzenie stacjonarnie, a dla uczniów którzy nie mogą w nich uczestniczyć przy wykorzystaniu technik kształcenia na odległość - według aktualnie obowiązującego planu.