KONSULTACJE.

”W związku z możliwością organizowania na terenie szkoły konsultacji dla uczniów: od 25 maja dla klas maturalnych, od 1 czerwca dla klas młodszych (dotyczy wszystkich przedmiotów) prosimy osoby zainteresowane o zgłaszanie do wychowawców nazwisk uczniów oraz przedmiotów do konsultacji z których chcieliby uczestniczyć. W grupie może przebywać maksymalnie 12 uczniów. Informacje prosimy przekazać wychowawcom do piątku  (22 maja 2020r.). Po zebraniu informacji od wychowawców, zostanie ustalony i zamieszczony na stronie internetowej szkoły harmonogram konsultacji. Konsultacje będą się odbywały w godzinach, w których nauczyciele nie prowadzą zdalnego nauczania.”