Rozstrzygnięcie XXXII edycji konkursu matematycznego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Dnia 03 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Nr 3 miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu matematycznego ,,Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXXII edycja", zorganizowanego dnia 08 listopada 2019 roku przez Panią Wiesławę Widomską.

Pani Dyrektor Aneta Jabłońska-Ośka wspólnie z organizatorami konkursu wręczyła dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom konkursu, gratulowała osiągnięć oraz życzyła sukcesów w dalszej nauce i pracy. W konkursie wzięło udział sześćdziesiąt dziewięć osób.

Najwyższe wyniki osiągnęli:

Szkoła ponadgimnazjalna:                              Szkoła ponadpodstawowa:

Kategoria Liceum 1:                                         Kategoria Liceum1:

Jakub Wieleba – kl. IIjT,                                       Jakub Jasik – kl. IaT,

Norbert Pęcak - kl. IbTg,                                      Kacper Bernat – kl.IbT,

Krystian Ciempiel – kl. IiTg,                                  Jakub Ścibura – kl. IbT,

Daniel Barabasz – kl. IIiT,

Piotr Jaszyna – kl.IjTg,

Bartosz Kosik – kl. IiTg.

Kategoria Liceum 2:

Jakub Sokół – kl. IIIaT,

Hubert Wróbel – kl.IIIaT,

Ernest Krawczyk – kl.IIIaT,

Michał Surma – kl. IViT,

Damian Gałkowski – kl.IViT,

Kamil Jakubczak – kl. IVaT,

Marek Bryczek – kl.IIIbT,

Marcin Wołoszyn – kl.IVdT.

Wszyscy wymienieni wyżej uczestnicy to uczniowie Technikum nr 3.

Dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do dalszego doskonalenia swoich umiejętności matematycznych.

Opracowanie: Wiesława Widomska, zdjęcia: Maria Miśkiewicz