Rekrutacja do II mobilności w ramach projektu „Praktyka czyni mistrza”

Miło nam ogłosić, że dzisiaj rozpoczyna się rekrutacja do II mobilności zagranicznej w ramach projektu „Praktyka czyni mistrza – uczniowie ZS3 w Kraśniku na zagranicznym stażu zawodowym”. Zapraszamy wszystkie chętne z osoby z Technikum Logistycznego, Hotelarskiego oraz Informatycznego do zapoznania się z kryteriami uczestnictwa i złożenia swoich aplikacji.

Wszelkie szczegóły dostępne w załącznikach, tj. „Ogłoszenie o projekcie” oraz „Zasady oceny”. Do pobrania jest również gotowy formularz zgłoszeniowy, który znaleźć można także w szkolnym sekretariacie. Wyniki z rekrutacji ogłoszone zostaną 14 stycznia 2020 roku. II mobilność w ramach projektu rozpocznie się 27 kwietnia i zakończy 8 maja 2020 roku. Wyjedzie na nią po 10 osób z każdego zawodu, w sumie 30 uczniów pod opieką 3 nauczycieli.

Załączniki:
Pobierz plik (ogłoszenie podpisane.pdf)ogłoszenie podpisane.pdf[ ]1761 kB