Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" edycja 2019/2020

W dniu 02.12.2019 r. uczennice klasy 1cg (IIILO) wzięły udział w I etapie Ogólnopolskiej Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" edycja 2019/2020, której organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Podczas szkolnego etapu olimpiady młodzież indywidualnie rozwiązywała test, który składał się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Komitet Szkolny, w skład którego weszły nauczycielki podstaw przedsiębiorczości: p. Grażyna Chmiel i p. Monika Dziurda, po dokonaniu oceny testów, wyłonił trzy uczennice, które zdobyły największą liczbę punktów: Błaszkiewicz Karolina, Jargeło Elwira i Mikołajewicz Julia.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.