Konkurs matematyczny Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus 32 edycja

Dnia 08 listopada 2019 roku uczniowie klas IaT, IbT, Icg, IbTg, IiTg, IjTg, IIiT, IIjT, IIIc LO, IIIiT, IIIjT, IIIhT, IIIaT, IIIbT, IVdT, IVaT, IViT pod kierunkiem pani Wiesławy Widomskiej przy współpracy Pani Marii Miśkiewicz, Pani Marty Dyjach, Pani Moniki Gozdalskiej, Pani Wiesławy Gonder oraz Pani Aleksandry Kudły wzięli udział w konkursie matematycznym Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Matematyka.Plus 32 edycja.

Organizatorem konkursu jest Amercom. S.A. Oddział w Poznaniu.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach:

klasy IaT, ibT, Icg, IbTg, IiTg, IjTg, IIiT, IIjT – kategoria liceum 1,

klasy IIIc LO, IIIiT, IIIjT, IIIhT, IIIaT, IIIbT, IVdT, IVai, IViT – kategoria liceum 2.

Celem konkursu było pogłębianie wiedzy z różnych działów matematyki, możliwość wylosowania cennych nagród, wzbudzenie zainteresowania przedmiotem oraz dokonanie samooceny swoich umiejętności matematycznych.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i życzymy satysfakcjonujących wyników.

Opracowanie: Wiesława Widomska, zdjęcia:Maria Miśkiewicz