Justyna Głowniak

11 października społeczność Zespołu Szkół nr 3 obchodziła uroczystość Dnia Edukacji Narodowej, który przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja. Życzenia przyjęliśmy od Starosty – p. Andrzeja Rolli, Dyrektor – p. Anety Jabłońskiej – Ośki oraz od uczniów naszej szkoły.

Miłym akcentem było wręczenie Nagród Dyrektora, które w tym roku otrzymali: Krzysztof Adamski, Joanna Ambrożkiewicz, Magdalena Chawryło, Krzysztof Czubiński, Marcin Dyczko, Justyna Głowniak, Anna Kowalik, Aleksandra Kudła, Damian Kudła, Agnieszka Kurzyna, Izabela Mazur, Beata Mazur – Porębska, Maria Miśkiewicz, Damian Pietroń, Małgorzata Ryba, Zbigniew Słowak, Krzysztof Ślusarz, Rafał Tarnowski, Teresa Toporowska, Anna Wybraniec, Iwona Zielińska.

Wieczorem na uroczystej gali w restauracji „Ludmiła” odbył się bal, podczas którego wręczono Nagrody Starosty - wśród uhonorowanych nauczycieli znaleźli się również pracownicy ZS3 – Henryk Cybulak i Paweł Porębski oraz Izabela Mazur, która otrzymała Medal Starosty.

Wszystkim nauczycielom życzymy dalszych sukcesów.