Wyniki konkursu ”Tajemnicza liczba Pi"

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Za nami kolejna edycja szkolnego konkursu ”Tajemnicza liczba Pi”, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi. Wszystkim uczniom biorącym w nim udział serdecznie dziękujemy.

Pierwszą nagrodę zdobył Jakub Maj-3bT, drugą nagrodę otrzymała Natalia Ćwik z 2cLO, trzecia nagroda trafiła w ręce Roberta Zarzyckiego z 3bT. Dyplomy za udział w konkursie otrzymali: Mateusz Opoka - 2j T, Magdalena Świąder - 3i T, Patryk Igras - 3i T, Natalia Flis - 1j T, Michał Kozłowski - 1j T, Jakub Mańkowski - 1j T.

Okolicznościową gazetkę z okazji święta liczby Pi wykonała p. Agnieszka Jakubczak (II piętro obok sali 248)

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w naszej zabawie za rok - organizatorzy Marta Dyjach i Maria Miśkiewicz.