WYJAZD NA STRZELNICĘ

29.10.2018 uczniowie klas:1aT,2aT,3aT wraz z opiekunami p.płk Andrzejem Mazurem, p.Anną Szafran, ks.Maksymilianem Robakiem udali się na zajęcia strzeleckie do Bychawy. Dla uczniów klas starszych były to kolejne tego typu ćwiczenia,choć niektórzy z nich mieli okazję do poprawienia swoich wcześniejszych wyników.

Dla klasy pierwszej było to nowe doświadczenie na ich ścieżce edukacyjnej.
Chociaż młodym strzelcom przyświecała dewiza- żołnierze strzelają, Pan Bóg kule nosi i nie wszystkie strzały były celne, wielu miało powód do dumy ze swoich sukcesów, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach, czasem i zaskoczenie.
Naszym podopiecznym należą się podziękowania za wzorowe zachowanie.Oby tak dalej ! :-)

(opracowała Anna Szafran, zdjęcia ks. Maksymilian Robak)