Dnia 11.10.2018 r. obyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość otworzyła dyrektor ZS3, pani Aneta Jabłońska-Ośka, która przywitała wszystkich gości. Następnie głos zabrał Wicestarosta Kraśnicki pan Mariusz Socha. W kolejnej część uroczystości dyrektor ZS3 wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom naszej szkoły.

Na tym zakończyła się oficjalna, a rozpoczęła artystyczna część akademii, w której uczniowie we wzruszający i zabawny sposób złożyli życzenia i podziękowali nauczycielom i pracownikom administracyjnym szkoły. Uciechy przy tym było co niemiara. Po zakończeniu występów, wszyscy w doskonałych humorach opuścili mury szkoły. Wieczorem nauczyciele "Trójki" wzięli udział w balu dla pracowników oświaty w Borownicy.

Oto lista nagrodzonych pracowników Zespołu Szkół nr 3:

NAGRODY DYREKTORA

Zbigniew Biały

Justyna Głowniak

Damian Kudła

Izabela Mazur

Marian Pęzioł

Bartosz Pisiak

Sławomir Rubaszko

Anna Rydz

Wiesława Widomska

Paweł Zapalski