"OD POMYSŁU DO SUKCESU"

W ramach projektu unijnego "Od pomysłu do sukcesu" młodzież naszej szkoły uczestniczyła w dwóch kolejnych sesjach wyjazdowych. Pierwszy wyjazd odbył się w dniach 28-29 maja 2018.

Uczniowie odwiedzili wtedy Centrum Nauki "Experymentarium" w Łodzi oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Kolejny - 8 czerwca 2018 to wizyta w Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach. Już w przyszłym roku szkolnym planujemy kolejne wyjazdy szkoleniowe. Zatem do zobaczenia na szlaku przygód i spotkań z nauką!

Opracowanie: Anna Wybraniec, Justyna Głowniak, zdjęcia: Anna Wybraniec, Małgorzata Kwiatkowska, Krzysztof Ślusarz