„Zdrowa i Piękna Mama” – podsumowanie XIV edycji konkursu

22 maja 2023 roku już po raz czternasty został rozstrzygnięty konkurs „Zdrowa i Piękna Mama”, w którym wzięły udział uczennice kl.3 b LO – Wiktoria Ligięza i Kinga Piejak z opiekunem Agnieszką Kurzyną. Konkurs organizowany był przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Miał na celu rozwój edukacji zdrowotnej na temat profilaktyki raka szyjki macicy oraz upowszechnianie korzystania z badań profilaktycznych.

Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Jacek Dubiel oraz Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla wręczyli dyplomy oraz nagrody dla wyróżnionych i nagrodzonych uczestników. Ponadto każdy uczestnik otrzymał dla swojej mamy upominek od firmy „Lubella”, sponsora konkursu.

Gratulujemy i dziękujemy za aktywne uczestnictwo w konkursie!

Opracowała: Agnieszka Kurzyna

 

Skip to content