Wojewódzki Konkurs „JESTEŚMY RAZEM I BLISKO SIEBIE” 💙💛

Nasza szkoła ZS3 przystąpiła do Wojewódzkiego Konkursu „JESTEŚMY RAZEM I BLISKO SIEBIE”. 💙💛
Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Uchodźcy pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka. 
Konkurs miał na celu: budowanie relacji, integracje uczniów polskich i cudzoziemskich, kształtowanie wrażliwości, promowanie otwartości i tolerancji wśród młodzieży, przełamywanie barier językowych i kulturowych. 
To wszystko zostało pięknie uchwycone na zdjęciach 📸 oraz w krótkim filmiku konkursowym. 
Głównymi inicjatorkami tego przedsięwzięcia były panie Renata Wieczorek i Aleksandra Kudła. 😁
Filmik nie powstałby bez udziału naszych zdolnych i niezawodnych uczniów z klasy 1eT i 2iT. 👍
Dziękujemy szkolnemu PCK (opiekunowie: W. Winnicka, A. Kurzyna), SU (opiekunowie: J. Ambrożkiewicz, G Sadowska, W. Sadowski, L. Turkowska) oraz Szkolnemu Klubowi Wolontariusza „Kolory Tęczy” (opiekun L. Kowalska) za udostępnienie zdjęć oraz wielkie ukłony dla naszego profesjonalnego operatora kamery 😉📽️
 
Teraz pozostało nam trzymać mocno ✊ i czekać na ogłoszenie wyników 🙏
 

 

Skip to content