Warsztaty w lubelskiej Agencji Reklamowej / Drukarni „MAIK”.

Czy laserowy Paintball to rozrywka dla każdego? Zdecydowanie tak! Przekonali się o tym uczniowie klasy 2iT Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku i ich opiekunowie: p. Damian Kudła, p. Damian Pietroń oraz p. Renata Wieczorek, którzy 01 czerwca uczestniczyli w wycieczce do Laser City w Lublinie. Pobyt w tym miejscu zapewnił wszystkim nie tylko świetną zabawę, ale również nauczył  zasad gry fair play, współzawodnictwa, jak i działania w grupie. Czekało na nas wiele atrakcji, dzięki którym można było  choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości. Dodatkowo uczniowie mieli okazję zwiedzić Lubelską Agencje Reklamy – MAIK, w której przedstawiciele firmy rozmawiali z młodzieżą o procesie tworzenia nie tylko komunikacji i kreatywności ale także o przetwarzaniu danych, możliwościach technologicznych czy narzędziach bazujących na wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Uczniowie zobaczyli cały proces tworzenia dobrej reklamy, począwszy od planowania, konfekcjonowania i znakowania odzieży. Przyglądali się też pracy olbrzymiej drukarki, plotera, frezarki i lasera. W ramach spotkania odkryli, dlaczego kreatywność jest ważna i jakie znaczenie w dzisiejszych czasach ma grafika komputerowa.
Skip to content