Spotkanie z przedstawicielami KP POLICJI w Kraśniku

W dniu 22 lutego 2023 roku w Zespole Szkół Nr 3 Kraśniku w sali 68 obyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. Zostało ono poprowadzone przez dzielnicowego Komisariatu Policji w Kraśniku aspiranta sztabowego Pana Krzysztofa Tyneckiego oraz rzecznika prasowego KPP Kraśnik młodszego aspiranta Pana Pawła Cieliczko. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy IVa T i IVd T Technikum.

Panowie na spotkaniu omówili m.in. zagadnienia związane z odpowiedzialnością prawną nieletnich, bezpieczeństwem ruchu drogowego, oraz skutkach i działaniach środków odurzających. Celem spotkania było przedstawienie pojawiających się trudnych sytuacji i zapobieganie im. Spotkanie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny na wysokim poziomie merytorycznym. Uczniowie otrzymali wiele przydatnych informacji, które pozwolą im lepiej zrozumieć sytuacje trudne oraz adekwatne sposoby reagowania na nie. Dziękujemy za przekazane informacje.

Opracowanie i zdjęcia: Wiesława Widomska, Krzysztof Czubiński

 

FOTOGALERIA

Skip to content