Rozstrzygnięcie XXXVI edycji konkursu matematycznego Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

Dnia 31 stycznia 2023 r. w Zespole Szkół Nr 3 miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu matematycznego ,,Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus XXXVI edycja”, zorganizowanego dnia 09 listopada 2022 roku przez Panią Wiesławę Widomską przy współpracy Pani Moniki Gozdalskiej, Pani Marty Dyjach oraz Pani Wiesławy Gonder.

Pani Wicedyrektor Maria Miśkiewicz wspólnie z organizatorami konkursu wręczyła dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom konkursu, gratulowała osiągnięć oraz życzyła sukcesów w dalszej nauce i pracy. W konkursie wzięło udział pięćdziesiąt dziewięć osób.

Najwyższe wyniki osiągnęli następujący uczniowie:

Kategoria Liceum 1:

Julia Kosidło – kl.2gT,
Patrycja Król – kl.2gT, Bartłomiej Sałek – kl.2dT.

Kategoria Liceum 2:

Mateusz Słowiński – kl.3bT,
Ewelina Lavryshyn – kl.3cLO, Mateusz Rozmus – kl.3aT, Jakub Pernal- kl.4iT.

Kategoria Liceum 3:

Adam Stępniak – kl.4iTg,
Emilia Olszówka – kl.4bTg,
Wiktoria Jargieło – kl.4bLO.

Dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do dalszego doskonalenia swoich umiejętności matematycznych.

Opracowanie: Wiesława Widomska, Fotografia: Grażyna Sadowska

 

FOTOGALERIA

Skip to content