SKŁAD MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA KRAŚNIK

Znamy już skład nowej Młodzieżowej Rady Miasta Kraśnik. Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom, a przede wszystkim zwycięzcom, którzy zyskali zaufanie swoich koleżanek i kolegów, Dominice Zawadzie, Jakubowi Jurakowi, Katarzynie Łukomskiej i Wiktorii Hołody. Z reprezentantami kraśnickiej młodzieży Burmistrz Miasta Kraśnik będzie miał przyjemność spotkać się 27 listopada (poniedziałek) podczas inauguracyjnego posiedzenia MRM w Filii Centrum Kultury i Promocji. Jestem przekonana, że nawiążemy owocną współpracę, a propozycje i postulaty młodych mieszkańców naszego miasta okażą się inspiracją dla naszych radnych Rady Miasta Kraśnik. Młodzieżowa Rada Miasta wkrótce rozpocznie swoją działalność. Opracowała: Agnieszka Kurzyna – koordynator
Skip to content