konkurs „Pokaż język”

W środę 24 maja w Zespole Szkół nr 3 odbyło się rozdanie nagród laureatom szkolnego konkursu z języka angielskiego „Pokaż język”. W konkursie wzięło udział 14 uczniów klas I i II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum.  Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej znajomości języka angielskiego, a szczególnie rozumienie ze słuchu. Formuła konkursu polegała na uzupełnianiu brakujących informacji w tekście piosenki, zadaniu wielokrotnego wyboru oraz uzupełnianiu informacji na podstawie obejrzanego fragmentu filmu. Organizatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego E. Niedzielska-Klimek (pomysłodawczyni konkursu) oraz A. Zdyb. I miejsce w konkursie zajął Marcel Staruch, II miejsce – Bartosz Ronduda, III miejsce – Kacper Czajka i Emilia Mazur. Nagrody wręczyła dyrektor ZS nr3, pani M. Gozdalska. Oprócz satysfakcji z wygranej, laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez księgarnię Avalon w Kraśniku. Opracowała: A. Zdyb
Skip to content