Konkurs ekologiczny „Każdy Chwat sprząta Świat”

8 listopada w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku odbyło się rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych, których organizatorem był Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwo Powiatowe w Kraśniku . W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas 2b LO, pod opieką pani Agnieszki Kurzyny. Głównym celem konkursu było uwrażliwienie na tematy ekologii, recyklingu oraz sprzątania świata. Konkurs polegał na wzięciu udziału w akcji „Sprzątanie świata – Polska 2023” oraz udokumentowaniu działań w formie do 10 zdjęć ukazujących liczbę uczestników i ilość zebranych odpadów (liczbę worków), i ich przesłanie w formie elektronicznej. Komisja konkursowa na podstawie dostarczonych prac przyznała nam I miejsce. Opracowała: Agnieszka Kurzyna
Skip to content