Festiwal Pracy JOBICON

W dniach 18-19.10.23 r. uczniowie  klas 1b, 1cT i 3cT wzięli udział w Festiwalu Pracy JOBICON, który odbył się w formule on-line. JOBICON stworzony został z myślą o młodzieży, studentach, specjalistach i ekspertach różnych branż zawodowych, którzy chcą połączyć praktyczne poszukiwania pracy z rozwojem osobistym. Jest miejscem spotkań osób poszukujących pracy z najlepszymi pracodawcami. Podczas tegorocznego festiwalu młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w trzech spotkaniach: -kl. 1b – Bank Gospodarstwa Krajowego: Epickie budowle oczami ryzyka kredytowego; -kl. 1cT – Grupa Żabka: Kultura organizacyjna jako jeden z elementów tworzących sukces firmy; -kl. 3cT – Grupa ZF: Autonomiczne samochody i rozwój w branży automotive przyszłością dla inżynierów. Podczas wszystkich spotkań młodzież miała możliwość zadawania pytań na czacie. Organizatorem Festiwalu Pracy JOBICON jest serwis Pracuj.pl, z którego uczniowie poszukując pracy w przyszłości na pewno skorzystają. Opracowała: Monika Dziurda /szkolny doradca zawodowy/
Skip to content