Dni otwarte ZS3 w Kraśniku

W dniu 24 kwietnia 2024 roku branża budowlana w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku przygotowała własne stanowisko aby chociaż w najmniejszym stopniu przybliżyć jak ważna jest dziedzina, której się uczymy. Albowiem rozwój budownictwa znacząco wpływa na wzrost produkcji przemysłowej m. in. w przemyśle metalurgicznym (produkcja stali zbrojeniowej), przemyśle meblarskim, cementowym, chemicznym (produkcja produkcja chemii budowlanej), przetwórstwie drewna czy produkcji maszyn budowlanych. Budownictwo w istotny też sposób wpływa na życie społeczno-gospodarcze poprzez: – tworzenie miejsc pracy -tworzenie niezbędnej infrastruktury, obiektów inżynieryjnych, budynków i budowli wykorzystywanych we wszystkich dziedzinach życia -przyczynianie się do przyspieszenia tempa wzrostu gospodarczego. Serdeczne podziękowania dla Zakładów Ceramiki Budowlanej „OWCZARY” R.E.R Stępień Spółka jawna – producent pustaków ceramicznych TERMOton za nieodzowną pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy za promowanie naszej szkoły szczególnie w kierunku technik budownictwa oraz branżowej szkoły I stopnia murarz- tynkarz. Dziękujemy za poświęcony czas, charyzmę, profesjonalizm oraz miłą atmosferę. Wyjątkowe podziękowania kierujemy do:
  • Pana Przemysława Wojtkiewicz
  • Pana Mateusza Franczak
  • Pana Piotra Gretka (szkoleniowiec)
  • Pani Marioli Włodarczyk (specjalista ds. sprzedaży)
  Dyrekcja ZS3 Kraśnik Nauczyciele budownictwa: Aleksandra Nowosad oraz Magdalena Chawryło  
Skip to content