Zajęcia na temat źródeł finansowania działalności gospodarczej

W dniu 29 maja 2024 r. uczniowie klas 1cLO i 2fT wraz z nauczycielkami biznesu i zarządzania Anetą Jabłońską-Ośką i Moniką Dziurdą uczestniczyli w bardzo ciekawym spotkaniu dotyczącym źródeł finansowania działalności gospodarczej. Zajęcia przeprowadziła Pani Magdalena Misiaszek, która jest przedsiębiorcą – właścicielem Centrum Szkoleniowo-Doradczego Complete, prezesem Fundacji Aktywne Społeczeństwo oraz doradcą kluczowym OWES w Europejskim Domu Spotkań Fundacji Nowy Staw.

Podczas zajęć prowadząca bardzo szczegółowo omówiła:

  • jakie są możliwości finansowania nowo powstających firm,
  • do jakich instytucji należy się zgłosić, aby uzyskać wsparcie w pozyskaniu funduszy,
  • jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać ze środków,
  • procedury udzielania wsparcia finansowego.

Spotkanie było wspaniałą okazją do poszerzenia wiedzy i usystematyzowania już posiadanych informacji dotyczących finansowania działalności gospodarczej.

Opracowała: Monika Dziurda

Skip to content