XXI Powiatowy Turniej Klas Pierwszych Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej

W hali sportowej ZS nr 3 w Kraśniku w piątek 17 listopada 2023r. został rozegrany już XXI Powiatowy Turniej Klas Pierwszych Szkół Ponadpodstawowych w halowej piłce nożnej 6-osobowej. W rywalizacji udział wzięły następujące szkoły: ZS nr 1 – opiekun Wojciech Stopa, ZS nr 2 – opiekun Marcin Olszówka oraz ZS nr 3 – opiekun Sławomir Żaba. Oto wyniki poszczególnych meczów:
  1. ZS nr 1 – ZS nr 2 5 : 0
  2. ZS nr 2 – ZS nr 3 2: 3
  3. ZS nr 1 – ZS nr 3 3 : 1
Kolejność końcowa przedstawia się następująco: I miejsce – ZS nr 1 II miejsce  – ZS nr 3 III miejsce – ZS nr 2 Najlepszym piłkarzem turnieju został Łukasz Koguc (ZS nr 2). Królem strzelców turnieju został Jan Kuźnicki (ZS nr 1). Natomiast najlepszym bramkarzem został Krzysztof Krzysztoń z ZS nr 3. Obsługę sędziowską turnieju zapewnili uczniowie kl. 5aT: Oskar Białoń, Oskar Żuber, Kacper Janik, Michał Rubaj oraz Marcel Kowalczyk. Relację  fotograficzną z turnieju przygotował Paweł Drozd z kl. 5jT. Nagrody w postaci dyplomów, pucharów i statuetek ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku wręczały Panie dyrektor Anna Gromek i Monika Gozdalska oraz przewodniczący Rady Powiatu Pan Jacek Dubiel. Specjalne podziękowania dla Damiana Jakóbczyka za pomoc w kompletowaniu składu naszej drużyny oraz dla Piotra Kozłowskiego za przeszkolenie ekipy sędziowskiej w obsłudze zegara wynikowego i sprzętu nagłaśniającego. Opracował: Sławomir Żaba  
Skip to content