Wręczenie stypendium z Lubelskiej Kuźni Talentów

Wręczenie stypendium z Lubelskiej Kuźni Talentów jest inspirującym wydarzeniem, które honoruje wybitne osiągnięcia młodych talentów z regionu Lubelskiego.
Na uroczystej gali w ZS2 w Kraśniku uczniowie naszej szkoły Krzysztof Kowalski kl. 3iT (opiekun dydaktyczny Renata Wieczorek), Paweł Żyła kl. 2eT (opiekun dydaktyczny Aleksandra Kudła) oraz Bartłomiej Dylewski kl. 5iT (opiekun dydaktyczny Bartosz Pisiak) odebrali z rąk marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego stypendia w ramach programu „ lubelskie wspiera uzdolnionych 2023-2024”.
To nie tylko uznanie dla ich pracy, ale także motywacja do dalszego rozwoju.
Podczas całej uroczystości uczniom towarzyszyła dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Pani Anna Gromek.
 
Opracowała: Wieczorek Renata
Skip to content