Rozstrzygnięcie 38 edycji konkursu matematycznego Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka

Dnia 08 stycznia 2024 r. w Zespole Szkół Nr 3 miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu matematycznego ,,Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus – Matematyka 38 edycja”, zorganizowanego dnia 08 listopada 2023 roku przez Panią Wiesławę Widomską przy współpracy Pani Marty Dyjach, Pani Wiesławy Gonder, Pani Anny Niezabitowskiej oraz Pani Aleksandry Kudły. Pani Wicedyrektor Monika Gozdalska wspólnie z organizatorami konkursu wręczyła dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom konkursu, gratulowała osiągnięć oraz życzyła sukcesów  w dalszej nauce i pracy. W konkursie wzięło udział czterdzieści siedem osób. Najwyższe wyniki osiągnęli następujący uczniowie: Kategoria Liceum 1:
  1. Szymon Szczotka– kl.2aT,
  2. Jakub Chmiel – kl.2bT,
  3. Kamil Zgardziński – kl.2eT,
  4. Paweł Żyła – kl.2eT.
Kategoria Liceum 2:
  1. Wiktoria Kubik – kl.4bT,
  2. Oliwia Misztal – kl.4bT.
Kategoria Liceum 3:
  1. Jan Pietroń– kl.5bT,
  2. Emil Szadziewski – kl.5bT,
  3. Jakub Michalak – kl.5bT,
  4. Dobrosława Stola – kl.5bT.
Dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do dalszego doskonalenia swoich umiejętności matematycznych. Opracowanie: Wiesława Widomska, Fotografia: Anna Niezabitowska
Skip to content