W dniach 20 – 22.06.2022 r. uczniowie klas mundurowych brali udział w obozie szkoleniowym zorganizowanym w ośrodku wypoczynkowym w Białce k. Parczewa. Zorganizowany obóz był kontynuacją zajęć programowych dot. przygotowania uczniów do pełnienia służby w Wojsku Polskim, Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej.

Justyna Głowniak

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku życzy całej społeczności naszej placówki udanych wakacji! Odpoczywajmy, podróżujmy i cieszmy się każdym dniem, abyśmy pełni energii rozpoczęli we wrześniu kolejny rok szkolny. Niech mottem tegorocznych wakacji staną się się słowa: „Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen” (Ray Bradbury)

Justyna Głowniak

24 czerwca społeczność Zespołu Szkół nr 3 uczestniczyła w zakończeniu roku szkolnego. Na uroczystości gościliśmy starostę kraśnickiego p. Andrzeja Rollę, posła na sejm RP p. Kazimierza Chomę, przewodniczącego Rady Rodziców p. Mariusza Osiniaka oraz zaproszonych rodziców naszych najlepszych uczniów. Dyrekcja oraz zaproszeni goście podziękowali za ten trudny rok pracy oraz życzyli wszystkim udanego wakacyjnego wypoczynku. Wybitni uczniowie otrzymali natomiast świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, a ich dumni opiekunowie - listy gratulacyjne. Zapraszamy do fotogalerii.

Justyna Głowniak

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 24.06.2022 o godzinie 11:00 w hali sportowej. Następnie uczniowie udadzą się z wychowawcami do wyznaczonych sal (wykaz sal zostanie wywieszony na drzwiach wejściowych do budynku szkoły oraz na drzwiach pokoju nauczycielskiego).