Pasjonująca rywalizacja w Świątecznym Turnieju w FIFĘ

21 grudnia nasza szkoła zamieniła się w arenę pełną futbolowych emocji, gdy uczniowie wzięli udział w ekscytującym turnieju w FIFĘ. Wydarzenie zgromadziło entuzjastów gier wideo i miłośników futbolu, tworząc atmosferę rywalizacji i wspólnoty. W Świątecznym Turnieju udział wzięło wielu utalentowanych graczy, którzy reprezentowali różne klasy i roczniki. Każdy z uczestników miał okazję zaprezentować swoje umiejętności i strategie w wirtualnym świecie futbolu. Zawody zostały przeprowadzone w formie eliminacji bezpośrednich, z których wyłoniono najlepszą ósemkę. Walka była zacięta, a każdy mecz dostarczał intensywnych chwil zarówno dla uczestników, jak i kibiców. Po trzymających w napięciu pojedynkach zwycięzcą okazał się Michał Babiarz z klasy 3bLO, który w finale pokonał Łukasza Januszczaka z 1cT. Wszyscy uczestnicy (76 uczniów) otrzymali symboliczne podarunki za udział, a najlepsza ósemka zdobyła cenne nagrody i dyplomy.

Dziękujemy p. Agnieszce Drozd (Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku) oraz p. dyrektor Monice Gozdalskiej za wręczenie nagród i dyplomów, Radzie Rodziców przy ZS3 w Kraśniku za ufundowanie nagród, dyrektorowi CKiP w Kraśniku p. Grzegorzowi Marcinkowskiemu oraz dyrektorowi MOSiR w Kraśniku p. Krzysztofowi Babiszowi za przekazanie cennych voucherów.

Najlepsza ósemka turnieju:

  1. Michał Babiarz 3bLO
  2. Łukasz Januszczak 1cT
  3. Krystian Mital 2iT
  4. Bartosz Wydra 2aT
  5. Kacper Markiewicz 3bLO
  6. Adrian Rozenbajgier 1dT
  7. Franek Łukasik 2aT
  8. Dawid Cywiński 5iT


Specjalne podziękowania dla:

Za udostępnienie konsoli, gier i padów: Gabriel Sobótka (4iT), Damian Bulzak (5iT), Aleksander Białoń (4aT), Mikołaj Januszczak (3gT), Krzysztof Kowalski (3iT), p. Renata Wieczorek

Za udostępnienie telewizorów: p. H. Cybulak, p. D. Pietroń, p. L. Lejowda

Organizatorzy: Damian Kudła, Renata Wieczorek, Damian Pietroń, Tomasz Samolej, Kacper Gołofit

Skip to content