Turniej charytatywny w gry konsolowe - informacje i formularze zgłoszeniowe.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nasza szkoła bardzo chętnie angażuje się w liczne akcje charytatywne. Tym razem zapraszamy wszystkich miłośników gier konsolowych do udziału w turnieju e-sportowym. Nasz cel to zbiórka funduszy na operację serca dla Aleksandra Polaka (www.siepomaga.pl/aleksander-polak).  Pierwszy temat turnieju to gra FIFA (dwie kategorie wiekowe), drugi Tekken (kategoria open - dla wszystkich). Podczas trwania imprezy przewidziano liczne atrakcje, m. in. kultowe flipery, gry retro, gry z kontrolerem ruchu, kiermasz ciast. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Całości towarzyszyć będzie muzyka (również na żywo) - po to, aby w miłej atmosferze udało się zebrać jak największą kwotę na wskazany cel. Zabawę zaczynamy 17 listopada (czwartek) o godzinie 9.00 w hali Zespołu Szkół nr 3. Udział w turnieju to symboliczna cegiełka o wartości 20zł. Głównym sponsorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Zapisy do turnieju:

FIFA (szkoły podstawowe):

Formularz FIFA - szkoły podstawowe

 

FIFA (szkoły ponadpodstawowe i dorośli):

Formularz FIFA - szkoły ponadpodstawowe i dorośli

 

TEKKEN 7 (kategoria open):

Formularz TEKKEN 7 - dla wszystkich

 

Formularz - rejestracja szkoły (dla nauczycieli):

Rejestracja szkoły - formularz

 

Ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły w regulaminach. Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie wszystkie turnieje odbywają się fazą pucharową - przegrywający odpada ;(.

W razie pytań - formularz kontaktowy: 

Formularz kontaktowy.

Adres email do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z dumą przedstawiamy Wam grupę F0R R34L, która napisała i nagrała poruszającą piosenkę dla potrzebującego Olka.

Zachęcamy do odsłuchania, naprawdę warto.

 

 

Organizatorzy: Renata Wieczorek, Damian Kudła, Aleksandra Kudła, Damian Pietroń, Kacper Gołofit, Justyna Tomaszewska, Tomasz Samolej, Krzysztof Ślusarz

Główny sponsor imprezy: Starostwo Powiatowe w Kraśniku.