SPOTKANIE Z CIEKAWYM CZŁOWIEKIEM

HOT-INFO

Justyna Głowniak

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 19.05.2022r. odbyło się spotkanie z ciekawym gościem specjalnym, zorganizowane przez panią Renatę Wieczorek. Spotkanie to miało na celu udowodnić uczniom, że spełnianie własnych marzeń jest na wyciągnięcie ręki i można w życiu robić to, co naprawdę się lubi i kocha.


I nie jest ważne, czy mieszka się w wielkim mieście, czy też  na wsi, dążyć do wymarzonego celu może każdy.
Takim właśnie przykładem był nasz dzisiejszy gość specjalny – światowej klasy siatkarz Aleksander Maziarz, który pochodzi z podkraśnickiej małej miejscowości i krok po kroku realizuje swoje cele i marzenia.
Uczniowie klasy 1iT i 3jT mieli możliwość wysłuchać oraz obejrzeć foto/video, jak od samego początku wyglądała i nadal trwa kariera siatkarza.
Olek opowiadał o początkach w Kraśnickim Klubie Siatkarskim, poprzez SMS w Spale, Kędzierzynie Koźlu (zdobycie tam mistrzostwa Polski), klub w Stoczni Szczecin, Stal Nysa, aż po zagraniczne kluby w Grecji i ostatni transfer do Włoskiej Ligi Siatkarskiej.
Uczniowie mieli również okazję zadawać pytania, pooglądać najcenniejsze dla Aleksandra statuetki, medale oraz koszulki klubowe wraz z autografami światowej klasy siatkarzy oraz nie obyło się bez wspólnych zdjęć.

(Opracowanie: Renata Wieczorek)

FOTOGALERIA