Hotelarze na wycieczce przedmiotowej.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

11 maja 2022 r. pojechaliśmy do Kazimierza Dolnego. Pojechaliśmy tzn. my uczniowie technikum hotelarstwa z klas IIh, IIIh, IIIhg oraz nasi opiekunowie, w osobach nauczycielek przedmiotów zawodowych.

Celem odwiedzin, w tak pięknym miejscu jak Kazimierz Dolny, było nie tylko „zerwanie” się z lekcji ale także zapoznanie się z funkcjonowaniem hotelu o nazwie „Pensjonat Kazimierski”. Menadżer hotelu, zresztą nie pierwszy raz, przyjął nas otwarcie i bardzo ciepło. Pokazał nam zaplecza obiektu, opowiedział jak funkcjonuje hotel, jak rozwiązuje się tutaj problemy i zaprosił nas do skorzystania z oferty pracy w tym hotelu.

Kto wie?, może kiedyś :). Z tego miejsca serdecznie dziękujemy hotelowi „Pensjonat Kazimierski”, a szczególnie Panu menadżerowi za okazaną życzliwość i pomoc w zgłębianiu tajników hotelarstwa.

Oczywiście nie samą nauką żyje człowiek, więc skorzystaliśmy z pięknej pogody i uroków tego miasta. Popłynęliśmy „Piratem” po Wiśle, zjedli lody, pizzę, posłuchali wróżb kazimierskich „Cyganek”, pogłaskali nos psa z mosiądzu (podobno na szczęście) i wróciliśmy zadowoleni do domu. Na dodatek opaleni i cudownie zmęczeni. Do następnego razu!.

A może teraz większy hotel i z noclegiem, zaproponujemy naszym opiekunkom? To przecież wspaniała przygoda i oczywiście nauka.

Uczniowie klasy II,h IIIh i IIIhg i opiekunowie: B. Jarzyna, K. Kurowska

FOTOGALERIA