Szkolenie techniczne firmy KOSBUD Bracia Kosińscy Sp. j.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

07.12.2019 r. w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku odbyło się szkolenie techniczne dla uczniów klasy I bT, III bTg technikum budownictwa.

Do przeprowadzenia szkolenia została zaproszona Pani Dorota Grzegrzółka–Przedlacka – przedstawiciel handlowy oraz Pan Robert Kołodziejski doradca techniczny firmy KOSBUD.

Szkolenie zostało podzielone na II etapy.

W pierwszej części w energiczny i bardzo ciekawy sposób uczniowie zostali zapoznani z firmą KOSBUD oraz produktami takimi jak:

• Deska elewacyjna TABULO (klej dysperycjny TERMOLEP-D),

• Płytki elastyczne KLINKIERO,

• Elastyczny beton architektoniczny STONO w panelu/w rolce,

• Tynki elewacyjne,

• Systemy ocieplania ECTIS,

• Elastyczne panele KLINKIERO ROMA.

W drugiej części szkolenia uczniowie mogli spróbować swoich sił w układaniu deski elewacyjnej, płytek KLINKIERO, elastycznych paneli oraz imitacji betonu architektonicznego. Było to bardzo cenne doświadczenie, ponieważ młodzież mogła doskonalić swoje umiejętności, samodzielnie pracując na materiale. Co warto podkreślić- młodzi adepci sztuki budowlanej bardzo chętnie próbowali swoich sił w praktyce.

Wysoko cenimy współpracę z przedsiębiorstwami budowlanymi i firmami, dlatego serdecznie dziękujemy firmie KOSBUD, Pani Dorocie oraz Panu Robertowi za zaangażowanie, profesjonalizm i charyzmę w przekazaniu wiedzy technicznej uczniom ZS3 w Kraśniku.

Organizatorzy: Aleksandra Nowosad, Magdalena Chawryło

FOTOGALERIA