„BADMINTOMANIA 2021” BRAWO IZA I WIKTORIA - NASI UCZNIOWIE NAJLEPSI”

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sobotę 09.10.2021 na naszej hali sportowej odbyła się impreza sportowa „Badmintomania 2021”. Był to turniej deblowy w coraz popularniejszą w naszym regionie, popularnie określaną „kometkę”, w której w szranki skrzyżowanych rakiet stanęło aż 12 Par!

Sam turniej był już 3 edycją, a droga do mistrzostwa w tym roku nie była łatwa. Po losowaniu zawodnicy zostali ulokowani w dwóch grupach, w których po meczu systemem „każdy z każdym” gromadzili zwycięstwa potrzebne do awansu w systemie pucharowym. Najlepsze 4 pary rozpoczęły widowiskową batalię o podium. Nasze uczennice pokazały klasę i po kilkugodzinnej walce Dudek Izabela i Gniaź Wiktoria sięgnęły po najwyższe trofeum. Dodatkowego smaku daje fakt, iż dziewczęta w finale pokonały parę nauczycieli z ZS3. Druga para naszych uczniowskich debli Patrycja Mikołajewicz i Daria Przywara uplasowała się na wysokim trzecim miejscu. Jest to bardzo duży sukces naszych deblistek, które już niebawem będą reprezentowały naszą szkołę w zawodach międzyszkolnych.

Na wyróżnienie zasługuje również nasza para „mieszana” - Zuzanna Rachoń 3bLO/Bartosz Zarawski 3bLO, Kawa Karol 3iTg/Ryfka Jakub 3iTg oraz Kozłowski Marcel 3iT/Król Paweł 3iT, którzy pomimo swoich pierwszych kroków w tej dyscyplinie, pokazali się z bardzo dobrej strony.

WYNIKI KOŃCOWE:

DUDEK IZABELA 3bT /GNAŹ WIKTORIA 3hT – MIEJSCE PIERWSZE

WIOLETTA WINNICKA/KACPER GOŁOFIT – MIEJSCE DRUGIE

PATRYCJA MIKOŁAJEWICZ 4hT/ DARIA PRZYWARA 3hTg - MIEJSCE TRZECIE

WAWEREK MICHAŁ/PIOTR KOZŁOWSKI – MIEJSCE CZWARTE

Serdecznie gratulujemy zarówno uczestnikom jak i organizatorom, którymi byli: Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Kraśnik, Urząd Miasta Kraśnik i Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Oczywiście nie wolno zapomnieć o naszych nauczycielach wychowania fizycznego – Wioletta Winnicka, Kacper Gołofit, Piotr Kozłowski i Jurek Dzikowski – którzy zrealizowali w całości całe wydarzenie.

WSZYSTKIM JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY I DO ZOBACZENIA ZA ROK!

FOTOGALERIA