Z „ALFABETEM NIEPODLEGŁOŚCI” W SZKOLE SPECJALNEJ

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

100 rocznicę odzyskania niepodległości uczciliśmy dzisiaj wizytą w Zespole Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Kraśniku. „My”, czyli trzy dziewczyny z klasy II b LO: Agnieszka Kołosińska, Natalia Lenart i Dominika Żaba oraz sprawczyni zamieszania – p. Izabela Mazur.

To nasze kolejne odwiedziny w zaprzyjaźnionej placówce, w której znów spotkałyśmy się z przemiłym przyjęciem. Tym razem pracowałyśmy i bawiłyśmy się z grupą starszych uczniów, którzy zaskakująco dobrze radzili sobie z niełatwymi pytaniami dotyczącymi historii, geografii i kultury Polski. Wprawdzie plansza quizu, na której dwubarwnymi kwadracikami zaznaczaliśmy odpowiedzi, jakoś nie chciała się ułożyć w biało – czerwone barwy polskiej flagi, ale byliśmy blisko!

Ta sama grupa odwiedzi nas w przyszłym tygodniu, żeby obejrzeć wystawę przygotowaną z okazji Święta Niepodległości. Przygotujemy dla nich coś specjalnego. Mamy nadzieję, ze goście będą się u nas czuli równie dobrze, jak my u nich.

FOTOGALERIA