OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

10.11.2018 r. uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku pod opieką p. płk Andrzeja Mazura oraz wychowawców p. Anny Szafran, p. Lidii Turkowskiej, p. Anny Łomnickiej-Staniec, p.Teresy Toporowskiej oraz opiekunami Samorządu Uczniowskiego p. Joanną Ambrożkiewicz i p. Maciejem Brodackim wzięli udział w obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Uroczystość ta odbyła się w Urzędowie i  miała charakter religijno-patriotyczny. Wśród licznie zgromadzonych przedstawicieli  młodzież, zdobywając kolejne doświadczenie, godnie reprezentowała naszą szkołę uczestnicząc w uroczystym przemarszu ,mszy świętej oraz składając wieniec pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Szczególne podziękowania tym, którzy rozumieją co znaczy być Polakiem, być przyszłym żołnierzem, przestrzegać Regulaminu Klas Mundurowych a przede wszystkim kultywować pamięć o tych, którzy przelewali krew, byśmy mogli żyć w wolnej Polsce.

FOTOGALERIA

(Opracowanie: Anna Szafran, zdjęcia: Anna Szafran, Anna Łomnicka – Staniec)