Szkoła Mistrzostawa Sportowego

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Rocznik 2008/2009

Klasa IIIe
wych.   Iwona Zielińska

1. Chruściel Karolina 
2. Oskroba Andrzej
3. Przybylska Justyna
4. Witkowski Michał
5. Chain Łukasz
6. Dudek Ewelina
7. Jacniak Ewa
8. Jacniak Małgorzata
9. Hałabiś Filip
10. Jakóbczyk Mateusz
11. Misztal Krystian
12. Palmowski Michał
13. Pawlak sebastian
14. Sapuła Patryk
15. Tarasewicz Łukasz

Klasa IIIf
wych.   Magdalena Maziarz

1. Bryczek Konrad
2. Cielepała Damian
3. Gałat Daniel
4. Gonder Rafał
5. Górniak Bartłomiej
6. Janik Kamil
7. Kopyciński Karol
8. Kowalski Sebastian
9. Kropidłowski Damian
10. Krupka Bożena
11. Marzec Wojciech
12. Ożóg Sławomir
13. Szeląg Jan
14. Śledź Ireneusz
15. Wojtysiak Damian
16. Zgardzińska Marta

Rocznik 2007/2008

Klasa IIIe
wych.   Izabela Mazur

1. Atanasiadis Agnieszka
2. Chmiel Maciej
3. Łojek Mateusz
4. Michotek Karolina
5. Ostrowska Magdalena
6. Sokalski Marcin
7. Stachyra Rafał
8. Tokarska Izabela
9. Czajkowska Urszula
10. Michalec Piotr
11. Serafin Mateusz
12. Karolak Damian
13. Strach Karolina
14. Węzka Adrian

Rocznik 2006/2007

Klasa IIIe
wych.   Iwona Zielińska

1. Kędra Aleksandra Anna
2. Pachuta Maciej Sebastian
3. Szymula Paweł
4. Widomska Agnieszka
5. Jakubczyk Maciej
6. Kowalczyk Ewelina
7. Lenart Michał
8. Michalczyk Krzysztof Marcin
9. Pietrzyk Magda
10. Tokarska Ewelina
11. Biała Weronika
12. Furmanowicz Łukasz
13. Jarmuła Witold Piotr
14. Krawczyk Paweł Konrad
15. Michalski Michał
16. Serafin Michał
17. Strach Łukasz Amadeusz
18. Warchoł Piotr

Klasa IIIf
wych.   Grażyna Pruszkowska-Grabka

1. Babinacki Tomasz Sławomir
2. Dudek Damian
3. Czajkoski Dawid
4. Dziewa Marcin
5. Kapica Damian
6. Kulesza Dawid
7. Kulig Łukasz
8. Kusiak Karol
9. Leonowicz Grzegorz Jacek
10. Małek Damian Artur
11. Nowak Hubert
12. Pietras Krystian
13. Proc Radosław Paweł
14. Smutek Paweł Jakub
15. Zbytniewski Mateusz
16. Zieliński Rafał Mariusz
17. Czernel Bernadetta Izabela
18. Grządka Beata
19. Kajda Ilona
20. Kania Ewelina
21. Krusińska Monika
22. Krzyżówka Paulina

Rocznik 2005/2006

Klasa IIIe
wych.   Elżbieta Stępień

1. Kajda Radosław
2. Moskaluk Mateusz Tadeusz
3. Tarasiuk Łukasz
4. Biała Izabela
5. Chudzik Michał Antoni
6. Juda Krzysztof Piotr
7. Kubiś Mateusz
8. Pastucha Magdalena
9. Syroka Krystian Mirosław
10. Czychryński Maciej Michał
11. Indyk Agata
12. Jędrzejewski Michał Mateusz
13. Konopa Mariusz Wojciech
14. Kwiatek Przemysław
15. Małaczyńska Joanna
16. Pasztaleniec Kamil Piotr
17. PrawickiPatryk

Klasa IIIf
wych.   Maria Miśkiewicz

1. Flisek Małgorzata
2. Majewska Małgorzata Patrycja
3. Sydo Anna Katarzyna
4. Tokarska Agnieszka
5. Zarzeczna Sylwia Anna
6. Żołnierczyk Marta Maria
7. Grządka Łukasz
8. Różnik Ryszard
9. Janiszewski Michał Dawid
10. Radomski Marek Marian
11. Kloc Mateusz Tadeusz
12. Pizoń Paweł Jan
13. Matuszewski Jacek
14. Miazga Kamil
15. Nosek Arkadiusz Czesłąw
16. Koziarski Daniel

Rocznik 2004/2005

Klasa IIIe
wych.   Wanda Likos

1. Bańka Konrad
2. Bielak Monika
3. Kubiś Mariusz
4. Nowak Karol Jan
5. Piekarz Magdalena
6. Pietraszek Dorota
7. Sapuła Kamil Grzegorz
8. Bożek Monika Izabella
9. Jakóbczyk Damian
10. Janowska Małgorzata Kinga
11. Smętek Daniel Krzysztof
12. Zawół Elżbieta
13. Bielecka Elżbieta Maria
14. Furmańczuk Michał
15. Gołofit Mateusz Stanisław
16. Herman Urszula
17. Kalisz Rafał
18. Kasperek Kamil Marek
19. Kuśmierz Marta
20. Olszówka Sylwia
21. Popławska Magdalena
22. Różycka Karolina
23. Siek Edyta
24. Skurska Magdalena