TECHNIKUM NR 3

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rocznik 2008/2009

Klasa IV i
wych.  Dorota Albiniak
Specjalność: technik informatyk

1. Adamczyk Tomasz
2. Bryczek Łukasz
3. Janowski Dariusz
4. Kawka Daniel
5. Kowalczyk Tomasz
6. Maciąg Bartłomiej
7. Ksiądz Damian
8. Martys Adrian
9. Pajdowski Łukasz
10. Pawłasek Jan
11. Topor Grzegorz
12. Brania Joanna
13. Czeplicki Damian
14. Dudek Mariola
15. Gąsior Katarzyna
16. Kwiecień Helena
17. Łakomy Marcin
18. Łazarz Jacek
19. Rachoń Damian
20. Raczyński Mariusz
21. Samol Łukasz
22. Samonek Grzegorz
23. Szekalski Mateusz
24. Szekalski Rafał
25. Wojcicki Krzysztof
26. Zdyb Marcin
27. Żołopa Konrad


Klasa IVc
wych.  Krzysztof Czubiński
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Bryczek Artur
2. Dudek Sebastian
3. Fuc Damian
4. Grot Radosław
5. Jaskiewicz Piotr
6. Kasperek Sebastian
7. Kosidło Tomasz
8. Kowalski Kamil
9. Kurczak Krzysztof
10. Mazur Ernest
11. Pyzik Adam
12. Rozenbajgier Rafał
13. Rusinek Tomasz
14. Ryfka Adrian
15. Serafin Marcin
16. Siembida Rafał
17. Szabat Rafał
18. Szot Sylwester
19. Szwedo Łukasz
20. Świeca Paweł
21. Walencik Jarosław
22. Wcisło Damian

Klasa IVc
wych.  Joanna Bieniecka-Kurzyna / Aneta Kryk
Specjalność: technik ochrony środowiska

1. Banasik Radosław
2. Biłgorajska Ewa
3. Borek Dominika
4. Dudek Gabriela
5. Kopiwoda Katarzyna
6. Kotyna Julita
7. Abramek Anna
8. Ostrowska Angelika
9. Puzio Sylwia
10. Trymucha Ewelina
11. Matuszewska Wioleta
12. Chojecki Jaroslaw

Klasa IVd
wych.  Wioleta Szachniewicz
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Dudek Łukasz
2. Grabowski Marcin
3. Huber Daniel
4. Jabłoński Damian
5. Kwaśniak Adam
6. Madejczyk Łukasz
7. Mróz Damian
8. Piekarz Grzegorz
9. Pietraszek Zbigniew
10. Pluskwa Radosław
11. Stec Łukasz
12. Szałęga Emil
13. Szumny Marcin
14. Tokarski Tomasz
15. Trancygier Marcin
16. Wójtowicz Łukasz
17. Wróbel Kamil


Rocznik 2007/2008

Klasa IV i
wych.  Krzysztof Ślusarz
Specjalność: technik informatyk

1. Biernikowicz Paulina
2. Biss Paulina
3. Chudy Krzysztof
4. Gołaś Tomasz
5. Krawczyk Rafał
6. Kropidłowski Łukasz
7. Kwiatkowski Michał
8. Maj Łukasz
9. Różyło Paweł
10. Ryba Katarzyna
11. Staniec Tomasz
12. Stanobrut Rafał
13. Szymona Łukasz
14. Widomski Marek
15. Widomski Mariusz

Klasa IVd
wych.  Maciej Brodacki
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Błaszczyk Kamil
2. Chmielik Karol
3. Ciupak Daniel
4. Falfus Kamil
5. Gunia Grzegorz
6. Jabłoński Artur
7. Kapica Piotr
8. Kowalik Adrian
9. Kuśmierczyk Marcin
10. Mróz Kamil
11. Niemczyk Grzegorz
12. Pawłowski Piotr
13. Piekarz Rafał
14. Płecha Dariusz
15. Ptaszek Łukasz
16. Reszka Damian
17. Samolej Karol
18. Sarna Tomasz
19. Szabat Łukasz
20. Włoda Artur
21. Wołoszyn Jarosław





Klasa IVc
wych.  Robert Drumlak
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Beserman Kamil
2. Cytan Kamil
3. Jachura Marcin
4. Jaroszczuk Krzysztof
5. Kosidło Kamil
6. Krzyżak Andrzej
7. Lenart Kamil
8. Markiewicz Krzysztof
9. Misztul Ewelina
10. Najda Mateusz
11. Paluch Piotr
12. Pasternak Adrian
13. Piekutowski Krzysztof
14. Rzęsa Daniel
15. Stolarz Rafał
16. Sułek Mirosław
17. Szczecina Łukasz
18. Tupaj Łukasz
19. Wojtysiak Łukasz
20. Wróbel Adrian
21. Złoto Krzysztof

Klasa IVb
wych.  Joanna Ambrożkiewicz
Specjalność: technik ochrony środowiska

1. Bryczek Agnieszka
2. Buziak Ewelina
3. Cheunewicz Wioleta
4. Gazda Andrzej
5. Gil Iwona
6. Kasperek Dorota
7. Kowalska Monika
8. Kwiatkowski Łukasz
9. Mazur Paweł
10. Oszust Barbara
11. Tymoszczuk Karol
12. Wnuk Teresa
13. Wziętek Anna

Rocznik 2006/2007

Klasa IVb
wych.  Aneta Kryk
Specjalność: technik ochrony środowiska

1. Andrzejewska Katarzyna
2. Beserman Marlena
3. Biela Agata
4. Bryczek Anna
5. Gazda Jarosław
6. Grządka Katarzyna
7. Krzysztoń Robert
8. Kwiecień Marzena
9. Mazur Monika
10. Nowak Justyna
11. Piechota Marek
12. Radwan Daniel
13. Reszka Kamil
14. Rębiś Agnieszka
15. Szewc Dorota
16. Termena Elżbieta
17. Wcisło Piotr

Klasa IVc
wych.  Anna Łomnicka - Staniec / Izabela Mazur
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Bańka Łukasz
2. Bednara Wojciech
3. Ceran Bartłomiej
4. Drozd Mateusz
5. Dudek Tomasz
6. Goch Marcin
7. Gołoś Michał
8. Gonder Piotr
9. Janowski Tomasz
10. Kondracki Wojciech
11. Kozakowski Wojciech
12. Latos Piotr
13. Mazurek Rafał
14. Morgaś Bartłomiej
15. Retmańczyk Tomasz
16. Sadowski Jarosław
17. Sucharek Robert
18. Świś Łukasz
19. Wojciechowski Marcin
20. Wójtowicz Kamil
21. Wrotkowski Marcin

Klasa IVd
wych.   Krzysztof Paluch
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych


1. Budzyński Bartłomiej
2. Dziewa Damian
3. Gozdalski Dariusz
4. Gozdalski Marek
5. Gozdalski Piotr
6. Gradziński Marek
7. Hoyduk Paweł
8. Jakubas Paweł
9. Janczarek Krzysztof
10. Kopeć Kamil
11. Krasowski Łukasz
12. Latawiec Radosław
13. Malinowski Daniel
14. Opałka Marcin
15. Płecha Paweł
16. Rej Konrad
17. Sajdak Tomasz
18. Sikora Paweł
19. Smoliński Dariusz
20. Szewczyk Marcin
21. Tokarczyk Przemysław
22. Woźniak Łukasz
23. Zarzycki Tomasz
24. Ziarkowski Rafał


Rocznik 2005/2006

Klasa IVa
wych.  Robert Drumlak
Specjalność: technik ochrony środowiska

1. Biłgorajski Sławomir
2. Chudziak Bartosz
3. Drzymała Paweł
4. Koziarski Jerzy
5. Krzysztoń Grzegorz
6. Kuś Małgorzata
7. Rutyna Ewelina
8. Siek Dominik
9. Siek Magdalena
10. Smyl Szczepan
11. Szwedo Edyta
12. Szwedo Ewelina
13. Wiosło Agata
14. Zając Katarzyna

Klasa IVb
wych.  Małgorzata Kwiatkowska
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Adaszewski Krzysztof
2. Drozd Michał
3. Dobrowolski Kamil
4. Dolecki Marcin
5. Dudek Damian
6. Dudziak Piotr
7. Iracki Tomasz
8. Janczarek Daniel
9. Ładziak Damian
10. Malinowski Tomasz
11. Michalec Kamil
12. Mróz Konrad
13. Mycek Arkadiusz
14. Pachuta Michał
15. Piasecki Grzegorz
16. Szczepanik Tomasz
17. Tylus Krzysztof
18. Wieleba Radosław
19. Wójtowicz Grzegorz
20. Wróbel Dariusz

Rocznik 2003/2004

Klasa Vb
wych. 
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Beserman Rafał
2. Cybulski Łukasz
3. Dobrzyński Wojciech
4. Felek Łukasz
5. Głogowski Sławomir
6. Gołofit Jarosław
7. Grzymek Piotr
8. Kania Konrad
9. Kania Sebastian
10. Matuszkiewicz Tomasz Jacek
11. Matuszkiewicz Tomasz Sławomir
12. Majcher Dariusz
13. Niedbat Paweł
14. Pokora Michał
15. Rakowski Krzysztof
16. Raźnik Zbigniew
17. Rudziński Grzegorz
18. Socha Marcin
19. Stępień Paweł
20. Zapalski Sebastian
21. Zarzeczny Zbigniew


Klasa Vc
wych.
Specjalność: technik mechanik - obsługa i naprawa pojazdów samochodowych

1. Bielecki Rafał
2. Bis Kamil
3. Cieślak Paweł
4. Drozd Michał
5. Jasiński Krzysztof
6. Kolicki Krzysztof
7. Kapica Karol
8. Konieczny Tomasz
9. Kotuła Kamil
10. Kowalski Łukasz
11. Kozłowski Topmasz
12. Kumanowicz Mariusz
13. Leszczyński Sebastian
14. Łańcicki Sebastian
15. Misztal Łukasz
16. Obyć Łukasz
17. Opokowski Artur
18. Puzoń Sebastian
19. Pyzik Stanisław
20. Ryń  Kamil
21. Siewierski Grzegorz
22. Surdacki Hubert
23. Szafran Sebastian
24. Wojciechowski Sebastian
25. Wrotkowski Grzegorz
26. Zdybel Rafał

Rocznik 2002/2003

Klasa Vb
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bownik Tomasz
2. Burda Przemysław
3. Cieślak Grzegorz
4. Cieślak Sławomir
5. Dzik Krzysztof
6. Głodkowski Paweł
7. Kancik Gzegorz
8. Kania Michał
9. Kapica Grzegorz
10. Kasak Anna
11. Kasperek Piotr
12. Kazula Piotr
13. Kędziora Jakub
14. Kotuła Kamil
15. Kuśmiderski Jakub
16. Marszałek Marcin
17. Mazurek Kamil
18. Mazurkiewicz Artur
19. Musz Katarzyna
20. Nowodworski Daniel
21. Paluch Mariusz
22. Pawłowski Tomasz
23. Rados Kamil
24. Rynkowski Krzysztof
25. Skórski Kamil
26. Traczyk Łukasz
27. Wielgus Krzysztof


Klasa Vc
wych. 
Specjalność: naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych

1. Chmiel Maciej
2. Drosek Sebastian
3. Duda Marcin s. Zdzisława
4. Duda Marcin s. Zygmunta
5. Iskra Łukasz
6. Janczarek Jarosław
7. Jasiński Sylwester
8. Michota Adam
9. Misztal Wojciech
10. Niezabitowski Rafał
11. Pierczyński Szymon
12. Piekarz Andrzej
13. Rubaj Zbigniew
14. Stojek Michał
15. Szmit Grzegorz
16. Szubartowski Arkadiusz
17. Wieleba Albert
18. Wrona Artur
19. Zaguia Wojciech


Rocznik 2001/2002


Klasa Vb
wych. 
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bartecki Piotr
2. Biegaj Grzegorz
3. Burek Michał
4. Chmiel Krzysztof
5. Dziurda Łukasz
6. Filipczak Kamil
7. Flis Adam
8. Gołofit Grzegorz
9. Kosikowski Dawid
10. Kowalczyk Marcin
11. Kozłowski Grzegorz
12. Kurzyna Paweł
13. Latosiewicz Kamil
14. Matuszkiewicz Wojciech
15. Pietrzyk Jacek
16. Piłat Jarosław
17. Przychodzeń Piotr
18. Superson Konrad
19. Szantyka Tomasz
20. Wieleba Grzegorz
21. Wrotkowski Konrad
22. Zdyb Bożena

Klasa Vc
wych.  Henryk Cybulak
Specjalność: naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych

1. Boguszewski Artur
2. Chrzanowski Leszek
3. Czyżyk Michał
4. Dylbas Paweł
5. Florek Sebastian
6. Galek Arkadiusz
7. Grabowski Grzegorz
8. Iżycki Arkadiusz
9. Jacniacki Arkadiusz
10. Janik Grzegorz
11. Kania Paweł
12. Kawa Paweł
13. Koczocik Michał
14. Kozik Paweł
15. Ksiądz Łukasz
16. Latawiec Sławomir
17. Ligaj Jarosław
18. Ligaj Krzysztof
19. Michalczyk Krzysztof
20. Pawłasek Sławomir
21. Skowera Paweł
22. Sobczyk Krzysztof
23. Szczygieł Marcin
24. Wierzchowski Jarosław
25. Winkler Mariusz
26. Wowk Marcin
27. Wójcik Ernest
28. Wronka Dawid
29. Zaręba Michał
30. Zdanowski Krzysztof
31. Żuber Łukasz



Rocznik 2000/2001


Klasa Vb
wych.  Małgorzata Mazur
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Brania Paweł
2. Daśko Marek
3. Gawlik Grzegorz
4. Goliński Maciej
5. Goliński Grzegorz
6. Jaszczyński Grzegorz
7. Kaczmarski Piotr
8. Kolasa Michał
9. Król Tomasz
10. Kurda Krzysztof
11. Lembryk Andrzej
12. Łukomski Wojciech
13. Madras Piotr
14. Malinowski Łukasz
15. Matuszkiewicz Krzysztof
16. Nierodka Michał
17. Ogledziński Paweł
18. Ostrowski Mariusz
19. Pasztaleniec Adam
20. Rola Kazimierz
21. Rzepka Piotr
22. Samolej Tomasz
23. Wiertel Grzegorz
24. Zaręba Krzysztof
25. Szkutnik Rafał


Klasa Vc
wych.  Halina Chibowska
Specjalność: naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych

1. Adamczyk Rafał
2. Bańka Rafał
3. Barszcz Łukasz
4. Ciempiel Norbert
5. Czech Łukasz
6. Gałkowski Piotr
7. Kapica Piotr
8. Kosiński Piotr
9. Kłysiak Paweł
10. Krajewski Robert
11. Krawczyk Marcin
12. Kwiatkowski Daniel
13. Kuśmierz Marek
14. Machulski Paweł
15. Mendel Krzysztof
16. Mazurek Marcin
17. Młynarski Paweł
18. Ozimek Adam
19. Młynik Wojciech
20. Rubaszko Marcin
21. Paradowski Grzegorz
22. Skowroński Łukasz
23. Staniec Jarosław
24. Slusarski Łukasz
25. Trela Daniel
26. Makuch Rafał
27. Wojewoda Sławomir
28. Woźniak Tomasz
29. Skubiński Adam
30. Wronka Przemysław
31. Żuber Przemysław

Rocznik 1999/2000

Klasa Vb
wych.  Sławomir Rubaszko
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bańka Dariusz
2. Chodara Paweł
3. Członka Piotr
4. Górka Rafał
5. Iwan Dariusz
6. Janczarek Rafał
7. Jóźwik Krzysztof
8. Kapusta Agnieszka
9. Kazula Grzegorz
10. Kuśmierz Paweł
11. Lejwoda Piotr
12. Łukomski Krzysztof
13. Maciejewski Adam
14. Pilipiuk Marcin
15. Ryjewski Rafał
16. Sierakowski Tomasz
17. Stanisławek Sebastian
18. Sliwka Remigiusz
19. Swica Rafał
20. Wojtaszek Paweł
21. Wołoszyn Adam
22. Zdyb Andrzej

Klasa Vc
wych.  Ryszard Piórkowski
Specjalność: naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych

1. Budkowski Marek
2. Chudzicki Krzysztof
3. Cebula Paweł
4. Drasek Mariusz
5. Dudek Rafał
6. Goleń Piotr
7. Goliński Krzysztof
8. Goliński Marcin
9. Gołda Bartosz
10. Grabowski Jarosław
11. Hawryło Krzysztof
12. Jocek Witold
13. Kaproń Krzysztof
14. Kijowski Paweł
15. Krotkiewicz Robert
16. Krzysztoń Piotr
17. Kubiś Krzystzof
18. Kuśmiderski Paweł
19. Kwiecień Karol
20. Łuszczak Marek
21. Manuszewski Mirosław
22. Mazur Ewa
23. Osojca Cyprian
24. Pcion Mieczysław
25. Piechocki Tomasz
26. Piekarz Wiesław
27. Prokopiak Wojciech
28. Sobański Marcin
29. Socha Marcin
30. Stępień Krzysztof
31. Stępień Włodzimierz
32. Surdacki Piotr
33. Szpyra Sebastian
34. Walczak Jakub
35. Winiarczyk Sylwia
36. Wrotkowski Andrzej
37. Zarzeczny Andrzej


Rocznik 1998/1999

Klasa Vb
wych.  Izabela Mazur
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Adamek Paweł
2. Biegaj Artur
3. Biłgorajski Krzysztof
4. Brzeziński Krzysztof
5. Drapała Tomasz
6. Drobek Elżbieta
7. Dylewski Piotr
8. Iracka Monika
9. Kawa Paweł
10. Kochański Waldemar
11. Kojtych Witold
12. Kosiński Sebastian
13. Krajewski Łukasz
14. Lembryk Paweł
15. Łęczuk Robert
16. Matysek Cezary
17. Myszak Robert
18. Mytyk Adam Piotr
19. Pietroń Mariusz
20. Skrzat Adam Grzegorz
21. Słabczyński Grzegorz
22. Szymczyk Andrzej Jerzy
23. Szymczyk Jacek Antoni
24. Swiąder Agnieszka
25. Wdowiak Paweł
26. Wieczorek Marcin
27. Wierzchowski Michał
28. Wniarczyk Krzysztof
29. Zuń Rafał Tomasz

Rocznik 1997/1998

Klasa Vb
wych.  Sławomir Rubaszko
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Chmiel Artur
2. Dudziński Grzegorz
3. Góras Paweł
4. Kowalczyk Mirosław
5. Kwiatek Jacek
6. Kwiatkowski Marcin
7. Łojek Radosław
8. Małys Marek
9. Mikita Piotr
10. Mikita Przemysław
11. Opioła Mariusz
12. Puzio Grzegorz
13. Puzio Krzysztof
14. Rebizant Tomasz
15. Serafin Marek
16. Swiąder Marek
17. Szwarnowski Tomasz
18. Turkowski Msriusz
19. Wieczorek Piotr
20. Wittbrodt Pior

Rocznik1996/1997

Klasa Vb
wych.  Jacek Dubiel
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bis Marek
2. Burda Jarosław
3. Dul Mariusz
4. Futyma Cezary
5. Głąb Artur
6. Janczarek Grzegorz
7. Jurak Krzysztof
8. Kubik Szymon
9. Markiewicz Marcin
10. Matysek Piotr
11. Misztal Piotr
12. Najs Krzystzof
13. Niewczas Jacek
14. Rej Wojciech
15. Sołtys Konrad
16. Stępień Sławomir
17. Zapalski Paweł
18. Zielonka Michał

Rocznik 1995/1996

Klasa Vb
wych.  Jerzy Mikołajek
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Adamiak Dariusz
2. Brzozowski Jacek
3. Burek Krzysztof
4. Cieślik Zbigniew
5. Dęga Jacek
6. Dziaduch Tomasz
7. Gubernat Paweł
8. Gryta Zbigniew
9. Jastrzębski Grzegorz
10. Kapuściński Konrad
11. Kwicień Tadeusz
12. Lisek Robert
13. Madejczyk Paweł
14. Naurecki Robert
15. Paluch Krzysztof
16. Pietraszek Jarosław
17. Rapciuk Piotr
18. Rola Marcin
19. Sosnówka Jacek
20. Starobrat Mariusz
21. Todys Marcin
22. Wielgus Alina
23. Wnuk Sylwester
24. Wołoszynek Piotr
25. Wójtowicz Piotr
26. Wyroślak Artur
27. Wysocki Piotr

Rocznik 1994/1995

Klasa Vb
wych. Jadwiga Jurak
Specjalność: obróbka skrawaniem


1. Chruściel Michał
2. Drzewny Grzegorz
3. Kania Adam
4. Kotwica Mirosław
5. Kuśmierz Krzysztof
6. Łomża Piotr
7. Młynik Paweł
8. Niewitowski Marcin
9. Nitkiewicz Artur
10. Olszówska Arkadiusz
11. Pałka Mirosław
12. Pielaszkiewicz Tomasz
13. Pyzik Mariusz
14. Szymczyk Sebastian
15. Wieleba Artur

Rocznik 1993/1994

Klasa Va
wych.  Jan Kasperek
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Brzezina Dariusz
2. Burek Tomasz
3. Frąg Artur
4. Górski Paweł
5. Iracki Tomasz
6. Kowalski Dariusz
7. Kosz Michał
8. Kremlaś Krzysztof
9. Mital Dariusz
10. Nalepa Rafał
11. Robak Paweł
12. Rusinek Roman
13. Sadowski Wojciech
14. Sądej Włodzimierz
15. Sałek Mariusz
16. Stępień Mariusz
17. Wójcik Waldemar
18. Wróbel Mariusz
19. Zdyb Sylwester

Klasa Vb
wych. 
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bernat Adam
2. Buś Krzysztof
3. Capała Marek
4. Drozd Piotr
5. Furmańczuk Mariusz
6. Garbacz Małgorzata
7. Gołąb Radosław
8. Halik Dariusz
9. Jońska Monika
10. Kwiecień Grzegorz
11. Marszałek Jarosław
12. Matysek Adam
13. Nowicki Grzegorz
14. Owczarek Juliusz
15. Piotrowski Jacek
16. Rosiński Piotr
17. Surdacki Robert
18. Wieleba Dariusz
19. Zyska Piotr
20. Ostrowski Grzegorz

Rocznik 1992/1993

Klasa Va
wych.  Józefa Wojtak
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Anzlik Robert
2. Boś Tomasz
3. Broniec Marcin
4. Chojecki Dariusz
5. Dolecki Grzegorz
6. Drzymała Wojciech
7. Flis Marek
8. Grela Zbigniew
9. Janik Witold
10. Kamyk Krzysztof
11. Kluś Dariusz
12. Kurant Andrzej
13. Leziak Piotr
14. Łukasik Paweł
15. Łukasik Piotr
16. Mazurkiewicz Marcin
17. Naborczyk Mirosław
18. Pych Grzegorz
19. Raczyński Rafał
20. Samolej Mariusz
21. Socha Krzysztof
22. Superson Piotr
23. Szkałuba Piotr
24. Wdowiak Mariusz


Klasa Vb
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Ciastek Grzegorz
2. Chojecki Krzysztof
3. Chudzicki Dariusz
4. Deca Grzegorz
5. Erdzik Sylwester
6. Górecki Wojciech
7. Jarosz Waldemar
8. Kopeć Zbigniew
9. Łukasik Marek
10. Maciąg Sławomir
11. Ogledziński Jacek
12. Prościński Grzegorz
13. Rak Andrzej
14. Staruch Grzegorz
15. Sabeł Sławomir
16. Sułek Tomasz
17. Szyfer Sławomir
18. Wardak Ryszard
19. Wołoszyn Piotr

Rocznik 1991/1992

Klasa Va
wych.  Mazurkiewicz Andrzej
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Anzlik Mariusz
2. Bis Piotr
3. Bis Roman
4. Chadaj Jan
5. Gorajski Adam
6. Kiszka Robert
7. Klimek Stanisław
8. Kloc Janusz
9. Lenartowicz Jacek
10. Mazurek Andrzej
11. Ostrowski Zbigniew
12. Pałka Grzegorz
13. Posyniak Damian
14. Puzoń Piotr
15. Rębiś Adam
16. Sekutowski Piotr
17. Stefanek Tomasz
18. Wirhanowicz Tomasz
19. Zięba Zbigniew

Klasa Vb
wych.  Ewa Szymańska
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Biernat Arkadiusz
2. Bryczek Jacek
3. Ciosmak Zbigniew
4. Kępa Piotr
5. Konstantynowicz Piotr
6. Kośniewski Krzysztof
7. Król Jerzy
8. Kwiatek Grzegorz
9. Łojek Mariusz
10. Mazurek Piotr
11. Mikita Krzysztof
12. Serwatka Jarosław
13. Stec Jacek
14. Ślusarz Krzysztof
15. Trukan Artur
16. Trukan Hubert
17. Ufniarz Sławomir
18. Widz Wojciech
19. Wilk Wojciech
20. Wnuczek Jan
21. Wronka Paweł
22. Zdybicki Leszek

Rocznik 1990/1991

Klasa Va
wych.  Teresa Stępniak
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Angowski Marek
2. Biernat Marek
3. Chmielik Wiesław
4. Dzieciuch Tadeusz
5. Kalinowski Krzysztof
6. Kondrat Stanisław
7. Kucharski Piotr
8. Łoszak Jacek
9. Ogonowski Zbigniew
10. Pastucha Dariusz
11. Pietrzyk Robert
12. Przybycień Wojciech
13. Serwatka Marek
14. Świca Michał
15. Świca Paweł
16. Wasilewski Ireneusz
17. Wieczorek Robert
18. Wilk Wojciech
19. Zioło Tadeusz
20. Żuber Andrzej
21. Wydra Jacek

Klasa Vb
wych.  Anna Mazik
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bielak Krzysztof
2. Kargut Krystyna
3. Karkosiński Krzysztof
4. Komadowski Andrzej
5. Kuna Zbigniew
6. Kuśmierz Kazimierz
7. Majka Jacek
8. Matysek Jacek
9. Mazik Jerzy
10. Mazur Piotr
11. Mędrek Dariusz
12. Nowicki Robert
13. Szczepanik Piotr
14. Szczerepa Konrad
15. Targos Mariusz
16. Tomczyk Zbigniew
17. Tracz Sławomir
18. Zaręba Mariusz
19. Złoto Robert

Rocznik 1989/1990

Klasa Va
wych.  Irena Kraus
Specjalność: budowa maszyn

1. Borowski Artur
2. Bury Adam
3. Dubiel Jacek
4. Jach Grzegorz
5. Jata Artur
6. Kulpa Grzegorz
7. Madejczyk Dariusz
8. Pałyz Mariusz
9. Piotrowicz Grzegorz
10. Rubaj Ryszard
11. Ryfka Dariusz
12. Sadowski Leszek
13. Skowera Mirosław
14. Smętek Tomasz
15. Sobka Mariusz
16. Surmacz Grzegorz
17. Wereski Mariusz
18. Wiśniowski Robert
19. Żyszkiewicz Robert


Klasa Vb
wych.  Anna Wereszczyńska / Jan Kasperek
Specjalność: budowa maszyn
   
1. Aleksandrowicz Wojciech
2. Bielecki Radosław
3. Bomba Andrzej
4. Grabowski Mariusz
5. Gustyn Zbigniew
6. Janiszewska Anna
7. Kanon Marek
8. Kondel Dorota
9. Małecki Artur
10. Oszust Dariusz
11. Paterski Marek
12. Rostek Tomasz
13. Starek Alina
14. Szumny Krzysztof
15. Szymański Dariusz
16. Zając Wiesław
17. Zarzeczny Grzegorz
18. Zarzeczny Adam

Rocznik 1988/1989

Klasa Va
wych.  Ciupak Andrzej
Specjalność: obróbka cieplna

1. Bednarczyk Tomasz
2. Breś Andrzej
3. Czerebak Andrzej
4. Frankiewicz Mariusz
5. Garbacz Piotr
6. Gazda Adam
7. Łukomski Robert
8. Mazur Wiesław
9. Poseniak Mariusz
10. Potępa Dariusz
11. Sokół Grzegorz
12. Szymański Paweł
13. Topolowski Kazimierz
14. Wróbel Jerzy
15. Łukasik Piotr

Klasa Vb
wych. Lucyna Ludian
Specjalność: obróbka skrawaniem
   
1. Choma Mirosław
2. Chojecki Leszek
3. Chudy Andrzej
4. Dąbrowski Adam
5. Grzybowski Grzegorz
6. Jackowska Małgorzata
7. Kamola Rober
8. Kędzierska Agnieszka
9. Kowal Piotr
10. Kuropiewska Iwona
11. Marszałek Marzena
12. Mirosław Marta
13. Pędziński Ryszard
14. Piekarz Edyta
15. Pikula Robert
16. Pliwka Anna
17. Ryba Robert
18. Wąsik Andrzej
19. Wiśniewska Marzena
20. Zbytniewski Zbigniew

Rocznik1987/1988


Klasa Va
wych. 
Specjalność: budowa maszyn

1. Bieszczak Tomasz
2. Broniec Grzegorz
3. Chmielewski Radosław
4. Chruściel Marek
5. Gromrk Tariusz
6. Iracki Paweł
7. Janiszewski Andrzej
8. Jaruga Jacek
9. Klonowski Jarosław
10. Koza Tomasz
11. Łuszczak Dariusz
12. Madejek Adam
13. Mazurek Ryszard
14. Mazurkiewicz Przemysław
15. Nizioł Jacek
16. Orłowski Dariusz
17. Ptaszek Piotr
18. Sowa Grzegorz
19. Stępniewski Wiesław
20. Surmacz Tomasz
21. Wójtowicz jacek

Klasa Vb
wych. 
Specjalność: obróbka skrawaniem
   
1. Bączkowski Mirosław
2. Biała Anna
3. Bijak Marek
4. Fronczyk Romuald
5. Gałuszkiewicz Robert
6. Grabowski Sławomir
7. Gutowska Agnieszka
8. Janda Mirosław
9. Janiak Jacek
10. Kasak Krzysztof
11. Kowal Robert
12. Maziarz Wojciech
13. Pajer Jolanta
14. Pietras Andrzej
15. Racławski Albert
16. Skórski Jacek
17. Smołecki Dariusz

Rocznik 1986/1987

Klasa Vb
wych.  Wiesław Lisicki
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bąk Piotr
2. Dobraczyński Marek
3. Dzikowska Anna
4. Górski Piotr
5. Herbert Grażyna
6. Jarosz Dariusz
7. Król Robert
8. Lis Marek
9. Piwowski Andrzej
10. Prokop Artur
11. Siewierski Zbigniew
12. Surowiec Dariusz
13. Terelak Sławomir
14. Wartacz Zbigniew





Klasa Va
wych.  Jan Kasperek
Specjalność: budowa maszyn

1. Babiracki Sławomir
2. Bańka Leszek
3. Breś Jerzy
4. Chudzik Leszek
5. Dec Marek
6. Dudek Andrzej
7. Grądek Dariusz
8. Kulina Dariusz
9. Kuśmierczyk Krzysztof
10. Mazur Zbigniew
11. Oleszko Ryszard
12. Rostek Robert
13. Rzeszutko Mirosław
14. Suda Piotr
15. Strawa Marek
16. Ufniarz Krzysztof
17. Wieczorek Adam
18. Wnuk Wiesław

Rocznik 1985/1986

Klasa Va
wych.  Teresa Solecka
Specjalność: budowa maszyn

1. Balwicki Mirosław
2. Bartnik Mirosław
3. Bryczek Jerzy
4. Budkowski Robert
5. Chmiel Dariusz
6. Drozd Piotr
7. Goleń Piotr
8. Goździkowski Roman
9. Kaliński Marek
10. Karczmarski Krzysztof
11. Krawczyk Zdzisław
12. Król Krzysztof
13. Lodowski Wiesław
14. Łapa Andrzej
15. Malec Andrzej
16. Pączek Waldemar
17. Rachoń Ryszard
18. Sadowski Andrzej
19. Skrok Krzysztof
20. Stadnik Witold
21. Szostak Dariusz
22. Witkowski Włodzimierz

Klasa Vb
wych.  Jerzy Mikołajek
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bęc Jerzy
2. Brzezina Dariusz
3. Czernikiewicz Jacek
4. Dzikowski Wiesław
5. Gładkowski Marek
6. Grządka Grzegorz
7. Jaruga Piotr
8. Jawornicki Piotr
9. Kaźmierak Andrzej
10. Koziarski Andrzej
11. Kulesza Marek
12. Kwietniewski Janusz
13. Łojek Jacek
14. Michalczyk Waldemar
15. Musiński Janusz
16. Nowakowski Ryszrd
17. Nowomiejski Robert
18. Osmoła Sławomir
19.  Sapuła Tomasz
20. Słowiński Andrzej
21. Szafrański Artur
22. Szczepanik Wojciech
23. Slusarz Krzysztof
24. Tomczyk Marek
25. Wołoszyn Mariusz
26. Wtykło  Piotr
27. Wydra Piotr

Rocznik 1984/1985

Klasa Va
wych.  Irena Kraus
Specjalność: budowa maszyn

1. Banasik Roman
2. Boś Piotr
3. Cieślicki Roman
4. Dzikowski Jerzy
5. Gołębiowski Andrzej
6. Iracki Zbigniew
7. Jurak Jerzy
8. Kapica Grzegorz
9. Kazanowski Janusz
10. Kucharski Jacek
11. Łukasik Krzysztof
12. Mazurek Zbigniew
13. Muszyński Wojciech
14. Puzio Wiesław
15. Rostek Piotr
16. Rutkowski Andrzej
17. Rzęsa Ryszard
18. Smętek Andrzej
19. Szymański Ryszard
20. Wójcik Jerzy
21. Wójtowicza Konrad
22. Zalewski Janusz

Klasa Vb
wych.  Józefa Wojtak
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Chyl Piotr
2. Cielepała Leszek
3. Ciotucha Dariusz
4. Fac Sławomir
5. Jabłoński Janusz
6. Jaanoszczyk Grzegorz
7. Kapusta Sławomir
8. Kępa Janusz
9. Kępa Jerzy
10. Kowalski Andrzej
11. Kulpa Marek
12. Maj Jerzy
13. Naborczyk Jacek
14. Oszust Leszek
15. Przywara Tomasz
16. Prokop Zbigniew
17. Puacz Mirosław
18. Ruszniak Zbigniew
19. Samczyk Piotr
20. Serwicki Marek
21. Słowiński Piotr
22. Turkowski Dariusz
23. Wieczorek Janusz
24. Wośkowski Sławomir

Rocznik 1983/1984

Klasa Va
wych.  Aleksandra Stępień
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Babula Roman
2. Myra Mieczysław
3. Chajec Andrzej
4. Delekta Waldemar
5. Duda Gabriel
6. Fac Roman
7. Garbacz Małgorzata
8. Gozdalski Leszek
9. Flis Zbigniew
10. Grądtkie Dariusz
11. Grządka Andrzej
12. Krupka Zdzisław
13. Maziarz Dariusz
14. Pawłowska Dorota
15. Płachecki Jacek
16. Rak Wiesław
17. Rzepecki Waldemar
18. Saluter Edward
19. Smaga Jacek
20. Smętek Artur
21. Sosnówka Witold
22. Surdacki Leszek
23. Szaja Sławomir
24. Warmiński Mirosław
25. Żaba Sławomir

Klasa Vb
wych.  Józef Gałkowski
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bączkowski Stanisław
2. Chrząstowski Stanisław
3. Dolecki Piotr
4. Facoń Wiesław
5. Facoń Zbigniew
6. Flis Marek
7. Gogół Andrzej
8. Gołębiowski Mariusz
9. Kołeczek Tomasz
10. Korczak Janusz
11. Łobodziński Wojciech
12. Maj Krzysztof
13. Mazurkiewicz Jerzy
14. Rybak Piotr
15. Sosnówka Andrzej
16. Tes Andrzej
17. Trynkiewicz Piotr
18. Winnicki Waldemar

Rocznik 1982/1983

Klasa Va
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bańka Anna
2. Bartos Sławomir
3. cwikła Lilla
4. Dąbrowski Mirosław
5. Drobek Krzysztof
6. Gołofit Krzysztof
7. Gronowski Wojciech
8. Jurek Kazimierz
9. Kasiak Sławomir
10. Kudrelek Jan
11. Madejczyk Irena
12. Malicki Dariusz
13. Pietras Ryszard
14. Radwański Andrzej
15. Stelmach Janusz
16. Szymbor Janusz
17. Telecki Jerzy
18. Wołoszyn Wiesław
19. Zdybicki Tomasz
20. Zrębski Tomasz
21. Zychowicz Wiesław

Klasa Vb
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Andrzejczuk Jerzy
2. Bartoszek Jerzy
3. Bąk Marcin
4. Czerebak Krzysztof
5. Głaz Ryszard
6. Gręziak Mirosław
7. Hajdenrajch Artur
8. Jurak Roman
9. Korenik Robert
10. Koszałka Zbigniew
11. Kowalczyk Wiesław
12. Kozieł Krzysztof
13. Łapa Roman
14. Migut Mariusz
15. Michalak Witold
16. Mozgawa Włodzimierz
17. Pietras Krzysztof
18. Pudło Mirosław
19. Rachoń Włodzimierz
20. Sender Stanisław
21. Smykla Dariusz
22. Stefanek Zbigniew
23. Surma Jerzy
24. Szczerepa Dariusz
25. Turkowski Zbigniew
26. Wach Andrzej
27. Wnuk Piotr



Rocznik 1981/1982

Klasa Va
wych.  Natalia Wójcik
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Banaszek Jadwiga
2. Bańka Mirosław
3. Dudek Małgorzata
4. Jaroń Dariusz
5. Krasowski Krzysztof
6. Krojec Ryszard
7. Kuśmierz Jerzy
8. Lemiecha Jerzy
9. Nosal Krzysztof
10. Podgajna Maria
11. Rachwał Stanisław
12. Rakfalski Jerzy
13. Smyl Roman
14. Szczepanik Andrzej
15. Szczepanik Marek
16. Szyszka Mirosław
17. Tyzo Mirosław
18. Wnuk Arkadiusz
19. Wójtowicz Andrzej
20. Zdyb Krzysztof

Klasa Vb
wych.  Marian Łyjak
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bogusławski Ireneusz
2. Ciupak Marek
3. Cybul Janusz
4. Czarny Mariusz
5. Dżugaj Zbigniew
6. Jastrzębski Artur
7. Kapuściński Waldemar
8. Kloc Andrzej
9. Kołodziej Andrzej
10. Kruk Piotr
11. Kryński Ireneusz
12. Kwiatkowski Marek
13. Łazarz Ryszard
14. Pielaszkiewicz Krzysztof
15. Pokora Włodzimierz
16. Sobótek Leszek
17. Szatan Grzegorz
18. Terelak Zbigniew
19. Wieleba Zbigniew
20. Wnuk Mirosław
21. Wróbel Adam
Rocznik 1980/1981

Klasa Va
wych.  Teresa Solecka
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bańka Henry
2. Błaszczyk Sławomir
3. Bryczek Jadwiga
4. Buda Grzegorz
5. Cieślicki Krzysztof
6. Cieślik Grzegorz
7. Chojecki Dominik
8. Cwieka Mirosław
9. Dąbrowski Andrzej
10. Brabowski Eugeniusz
11. Kozłowska Róża
12. Kryński Włodzimierz
13. Ksiądz Jerzy
14. Legenza Małgorzata
15. Lorecińska Barbara
16. Łukasik Sławomir
17. Makoś Jan
18. Marzec Andrzej
19. Nizioł Marek
20. Pielaszkiewicz Ewa
21. Pikuła Barbara
22. Portka Władysław
23. Sibiga Mariusz
24. Słowak Zbigniew
25. Smoczyński Mirosław
26. Smołecka Anna
27. Staniec Tomasz
28. Wilczyński Tadeusz
29. Wnuczek Bożena
30. Wójcikcki Krzysztof
31. Wróbel Ewa
32. Goliński Dariusz
33. Kwiatkowski Andrzej


Klasa Vb
wych.   Jerzy Mikołajek
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bącal Marian
2. Cichocki Jacek
3. Cięszczyk Adam
4. Cyc Grzegorz
5. Denek Ireneusz
6. Dubil Czesław
7. Dudziak Mirosław
8. Dyguś Tomasz
9. Głowacki Stefan
10. Gorajek Andrzej
11. Grynium Roman
12. Kazek Zdzisław
13. Jasiński Wiesław
14. Kmita Cezary
15. Leksowski Zbigniew
16. Mazur Krzysztof
17. Nizioł Waldemar
18. Nowomiejski Mariusz
19. Piotrowski Piotr
20. Rak Stanisław
21. Reszka Zdzisław
22. Rudnicki Robert
23. Rusecki Jacek
24. Rybak Mirosław
25. Sekuła Dariusz
26. Stefaniak Andrzej
27. Widomski Marek
28. Woźny Mirosław
29. Wójcik Marek
30. Wójtowicz Cezary
31. Wójtowicz Tomasz
32. Żuber Grzegorz

Rocznik 1979/1980

Klasa Va
wych.  Irena Kraus
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Adach Tadeusz
2. Biały Krzysztof
3. Cieślik Izabela
4. Dzierżak Zbigniew
5. Gąska Leszek
6. Głowicki Lech
7. Iwanowicz Mirosław
8. Jacniecki Włodzimierz
9. Jawornicki Ryszard
10. Kałasz Jerzy
11. Kamińska Bożena
12. Kobylski Zygmunt
13. Kostrzewska Henryka
14. Ksiądz Ewa
15. Marczyński Zbigniew
16. Morek Krzystof
17. Mróz Marian
18. Pietraś Zbigniew
19. Piórkowski Ryszard
20. Pyrzanowski Zbigniew
21. Rutkowski Zygmunt
22. Sarna Artur
23. Siembida Krzysztof
24. Stefaniak Zbigniew
25. Wcisło Krzysztof
26. Węgliński Krzysztof
27. Wybrański Wojciech
28. Zarzeczny Marian


Klasa Vb
wych.   Józefa Wojtak
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Albin Mieczysław
2. Biernat Andrzej
3. Boczek Tomasz
4. Bury Waldemar
5. Chyliński Sylwester
6. Didoszak Wiesław
7. Drzymała Stanisław
8. Gargas Grzegorz
9. Górecki Stanisław
10. Izdebski Zbigniew
11. Jasiński Krzysztof
12. Jaszowski Piotr
13. Kałuża Marek
14. Kozłowski Sławomir
15. Leziak Michał
16. Łukasik Marian
17. Maciąg Jan
18. Marzec Adam
19. Mazurek Bogusław
20. Michalczyk Janusz
21. Mróz Jerzy
22. Naborczyk Kazimierz
23. Paul Artur
24. Piegdoń Waldemar
25. Serwacki Andrzej
26. Siembida Jerzy
27. Siepka Krzysztof
28. Smyl Józef
29. Szatkowski Krzysztof
30. Teresiński Marek
31. Tokarczyk Zbigniew
32. Tuz Eugeniusz
33. Zakrzewski Eugeniusz
34. Ziółkowski Jerzy


Rocznik 1978/1979

Klasa Va
wych.  Aleksandra Stępień
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bigos Bożena
2. Cichosz Henryka
3. Ciempiel Danuta
4. Cis Marek
5. Dudzińska Urszula
6. Gozdalski Krzysztof
7. Gutek Janusz
8. Harpula Małgorzata
9. Izdebska Halina
10. Jęczeń Mariusz
11. Karczmarski Józef
12. Klimek Stanisław
13. Koksa Lech
14. Kopeć Elżbieta
15. Kosidło Krzysztof
16. Kosik Zbigniew
17. Kotuła Danuta
18. Kubat Jolanta
19. Lenkiewicz Sylwester
20. Maciąg Marian
21. Maj Roman
22. Mazurkiewicz Andrzej
23. Religa Jerzy
24. Rokicki Krzysztof
25. Serwatka Andrzej
26. Skibiński Stanisław
27. Walczyk Anna
28. Wałachowski Jacek
29. Wierzbicki Jerzy
30. Wójcik Maria

Klasa Vb
wych.  Jerzy Iwanowicz
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Biela Piotr
2. Chruściel Andrzej
3. Dzierzkowski Andrzej
4. Dudek Stanisław
5. Gałęzowski Andrzej
6. Gnaś Andrzej
7. Gołąb Andrzej
8. Gorajek Krzysztof
9. Grab Krzysztof Edward
10. Grab Krzysztof Jerzy
11. Kędziora Andrzej
12. Knysz Leszek
13. Kot Izydor
14. Koziara Ryszard
15. Krzosek Krzysztof
16. Kułaga Jerzy
17. Lipiak Marcin
18. Łach Krzysztof
19. Łosek Janusz
20. Łukasik Marian
21. Mazur Jan
22. Porębski Waldemar
23. Rzepka Wiesław
24. Sapuła Mirosław
25. Skowroński Waldemar
26. Sokołowski Jerzy
27. Wojciechowski Grzegorz
28. Zieliński Janusz
29. Zieliński Krzysztof
30. Żołądek Piotr

Rocznik 1977/1978

Klasa Va
wych.  Marian Rybka
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Adamowska Teresa
2. Bańka Tomasz
3. Brodowski Józef
4. Bubeła Tadeusz
5. Buwaj Bożena
6. Chmiel Stanisław
7. Ciempiel Barbara
8. Didoszak Janusz
9. Erdzik Stanisław
10. Gorczyca Krystyna
11. Janeczko Zygmunt
12. Jop Marian
13. Kawa Marianna
14. Kołtun Zbigniew
15. Krawczyk Krystyna
16. Kuśmierczyk Henryk
17. Lemiecha Henryk
18. Mazurek Krzysztof
19. Miśkiewicz Andrzej
20. Nóżka Jan
21. Polak Ryszard
22. Pyszny Andrzej
23. Rachoń Anna
24. Religa Zofia
25. Rębiś Urszula
26. Robótka Bogumiła
27. Sałata Stanisław
28. Suchora Stanisław
29. Szafran Włodzimierz
30. Wnuk Piotr
31. Woźniak Janusz
32. Wróbel Mirosław
33. Wyrwas Jan
34. Żak Tomasz
35. Żurawski Jacek
36. Szewc Stanisłąw


Klasa Vb
wych.  Edward Pazik
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Babieracki Tadeuszk
2. Binienda Andrzej
3. Bryczek Marek
4. Bury Kazimierz
5. Chmielorz Marek
6. Ciołek Henryk
7. Czuba Zenon
8. Dudkiewicz Tomasz
9. Grab Janusz
10. Gwizdal Piotr
11. Kaczmarski Jerzy
12. Kamiński Tadeusz
13. Kiwak Ryszard
14. Lipniacki Krzysztof
15. Matysiak Andrzej
16. Mucha Lech
17. Nowaczyński Tomasz
18. Nowakowski Andrzej
19. Pawłowski Marek
20. Petruczyński Mirosław
21. Pietrzyk Wojciech
22. Skibiński Ryszard
23. Smołecki Bogusław
24. Sieczkoś Marek
25. Szocińska Zofia
26. Szwarc Marek
27. Tomaszewski Krzysztof
28. Tutka Elżbieta
29. Tyzo Antoni
30. Walczak Jerzy

Rocznik 1976/1977


Klasa Va
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Burek Dioniza
2. Czerebak Andrzej
3. Dwornikiewicz Halina
4. Dziurda Stanisław
5. Dymitrak Włodzimierz
6. Gotner Włodzimierz
7. Januszczak Wiesław
8. Kapica Mirosława
9. Kibil Wiesława
10. Korona Marek
11. Kramek Kinga
12. Łyjak Sławomir
13. Obara Dariusz
14. Ożóg Wiesława
15. Prokop Ewa
16. Pudło Andrzej
17. Rafalska Alfreda
18. Rzepecki Kazimierz
19. Samonek Andrzej
20. Sawicki Zbigniew
21. Suska Barbara
22. Szatan Wacław
23. Szymański Wiesław
24. Tokarczyk Tadeusz
25. Tylus Jerzy
26. Ul Krzysztof
27. Walczak Małgorzata
28. Wiśniewski Sławomir
29. Żuber Zenon

Klasa Vb
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Belniak Piotr
2. Czajka Bogdan
3. Dorszewski Dariusz
4. Głąb Stanisław
5. Górecki Andrzej
6. Juszkiewicz Lucjan
7. Kamieniarz Krzysztof
8. Kapica Stanisław
9. Koba Bogusław
10. Kędzirski Zbigniew
11. Kosidlak Mirosław
12. Kowalczyk Krzysztof
13. Kowalski Marian
14. Kozłowski Tadeusz
15. Makolus Janusz
16. Mazurek Krzysztof
17. Molenda Zbigniew
18. Nierodka Andrzej
19. Pietraszek Zbigniew
20. Przydatek Andrzej
21. Rak Stanisław
22. Siatka Stanisław
23. Słapczyński Mirosław
24. Tracz Leszek
25. Wojcieszkiewicz Antoni

Rocznik 1975/1976

Klasa Va
wych.  Teresa Solecka
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Badura Grażyna
2. Chapski Mirosław
3. Ciempiel Halina
4. Delekta Ryszard
5. Dziedzic Witold
6. Grzybowski Mirosław
7. Góra Ewa
8. Hejna Urszula
9. Jaworska Anna
10. Kiełbiński Włodzimierz
11. Kosiński Henryk
12. Koźmala Urszula
13. Kucińska Grażyna
14. Łuszczak Jerzy
15. Marcinek Kazimiera
16. Michalczyk Jerzy
17. Mróz Józefa
18. Pastucha Henryk
19.  Pawińska Barbara
20. Perduta Roman
21. Pietrzyk Anna
22. Plewa Zbigniew
23. Plewik Halina
24. Przywara Ryszard
25. Rakfalski Lech
26. Skibiński Jerzy
27. Sowa Mirosław
28. Szaja Zdzisław
29. Szubartowski Jan
30. Wojewoda Ryszard
31. Wołoszyn Bronisława
32. Wołoszyn Marek
33. Woźniak Teresa
34. Wyrostek Wiesława
35. Zając Anna
36. Zarzycka Maria
37. Ziółkowski Włodzimierz

Klasa Vb
wych.  Marian Łyjak
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Boryca  Edmund
2. Czubiński Krzysztof
3. Drozd Włodzimierz
4. Drzazga Stanisław
5. Duda Jerzy
6. Giżka Jan
7. Gołofit Tadeusz
8. Hajto Andrzej
9. Jasiński Wiesław
10. Jop Waldemar
11. Kaszlikowski Adam
12. Kołodziej Jerzy
13. Kozieł Krzysztof
14. Krzysztoń Jerzy
15. Litwin Krzysztof
16. Łukasiewicz Rajmund
17. Muzyka Lesław
18. Osiński Wiesław
19. Pasternak Waldemar
20. Pietrusiński Lech
21. Piotrowski Andrzej
22. Puzio Mirosław
23. Rukawiczkin Piotr
24. Rymarczyk Zbigniew
25. Serwatka Andrzej
26. Surma Jan
27. Slusarski Zbigniew
28. Wałachowski Wojciech
29. Żurak Jerzy

Rocznik 1974/1975

Klasa Va
wych.  Irena Kraus
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Arent Adam
2. Barcikowski Jerzy
3. Bryczek Witold
4. Brzozowska Anna
5. Bucior Andrzej
6. Gaczewska Mirosława
7. Gajda Józef
8. Gajewska Barbara
9. Gajewski Krzysztof
10. Grzesik Bożena
11. Hajto Kamila
12. Jaworska Zofia
13. Kazula Danuta
14. Kołbuk Wiesława
15. Likos Krystyna
16. Likos Wanda
17. Makowski Wojciech
18. Marcinkowski Zbigniew
19. Morska Teresa
20. Moskal Zofia
21. Morowicka Halina
22. Mróz Janina
23. Orzeł Danuta
24. Osmoła Ewa
25. Ożóg Grażyna
26. Portka Wiesław
27. Pyszny Ryszard
28. Rej Andrzej
29. Ryś Witold
30. Saczuk Jerzy
31. Sapiecha Anna
32. Sarna Krzysztof
33. Smukowska Teresa
34. Tryka Kazimierz
35. Wilczyńska Celina
36. Wszelaka Wiesława
37.  Zagórowski Wiesław
38. Źróbek Grażyna

Klasa Vb
wych.  Józef Gałkowski
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Baran Zbigniew
2. Bieniasz Zygmunt
3. Błachnio Andrzej
4. Brzozowski Mieczysław
5. Uzerniak Marian
6. Demski Andrzej
7. Drozd Mirosław
8. Dudek Aleksander
9. Gajór Stanisław
10. Glinka Jerzy
11. Góra Wiesław
12. Janiak Zbigniew
13. Jastrzębski Jan
14. Kotowski Ignacy
15. Lejwoda Andrzej
16. Leszczyński Marek
17. Madejczyk Andrzej
18. Mróz Jerzy
19. Mokrzyński Ryszard
20. Morkowski Jerzy
21. Mucha Stanisław
22. Musiński Ryszard
23. Nowak Bogdan
24. Pawiński Jerzy
25. Piątek Andrzej
26. Pizoń Lech
27. Rej Krzysztof
28. Rola Edward
29. Siewielec Janusz
30. Świeca Marian
31. Surdacki Marek
32. Szyszak Piotr
33. Zaborowski Ryszard


Klasa Vc
wych.  Jerzy Iwanowicz
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Bieleń Stanisław
2. Całużyński Wojciech
3. Chabski Marek
4. Cieszyński Krzysztof
5. Drozd Mirosław
6. Dudek Ryszard
7. Gazda Zbigniew
8. Grządka Zygmunt
9. Jędrusiak Kazimierz
10. Kalita Wiesław
11. Kieliszek Piotr
12. Kopyść Krzysztof
13. Lada Wojciech
14. Lewandowski Zbigniew
15. Łakomy Władysław
16. Łuszczak Waldemar
17. Machnikowski Andrzej
18. Maj Waldemar
19. Olender Jerzy
20. Pcionek Piotr
21. Pietrzyk Wojciech
22. Rak Bogdan
23. Surdacki Marian
24. Szczepański Sławomir
25. Szewczyk Mirosław
26. Sznajder Bogdan
27. Swiderek Ryszard
28. Trójczak Andrzej
29. Winiarski Andrzej
30. Zawiła Mirosław
31. Zbytniewski Bogusław

Rocznik 1973/1974

Klasa Va
wych.  Anna Wereszczyńska/Marian Rybka
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Batóg Zbigniew
2. Chmiel Halina
3. Chruścielewski Marian
4. Cichosz Krystyna
5. Czerwiński Franciszek
6. Dudek Romuald
7. Dudzik Grażyna
8. Dytrych Jerzy
9. Gajewski Maria
10. Greczko Irena
11. Grządka Maria
12. Kapica Jerzy
13. Knapik Janusz
14. Kowal Stanisława
15. Kowalczyk Stanisława
16. Latosiewicz Anna
17. Latosiewicz Władysław
18. Lewicki Leszek
19. Łukasik Danuta
20. Madejek Jan
21. Magdziak Andrzej
22. Misztal Janusz
23. Momot Józef
24. Nowakowski Leszek
25. Opasała Grażyna
26. Osetek Bronisława
27. Pałka Anna
28. Pietrzyk Jerzy
29. Plewik Andrzej
30. Przywara Henryka
31. Rak Wacław
32. Rębiś Barbara
33. Słowik Teresa
34. Sztanderchajmer Grażyna
35. Slusarski Zbignie
36. Urbanek Barbara
37. Wróblewski Adam
38. Zaborski Zbigniew

Klasa Vb
wych.  Aleksandra Stępień
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Bącal Andrzej
2. Biegaj Izabela
3. Bober Witold
4. Chudyba Zenon
5. Czarnota Alina
6. Denkowski Zdzisław
7. Dudkiewicz Marek
8. Dziechciarz Zofia
9. Filipczak Barbara
10. Garbacz Stanisław
11. Głowacka Barbara
12. Gronowska Maria
13. Gronowski Włodzimierz
14. Kleczaj Urszula
15. Kowalski Krzysztof
16. Kozioł Maria
17. Krysa Henryk
18. Latosz Mieczysław
19. Legenza Stanisław
20. Lipnicki Jerzy
21. Łuszczak Ryszard
22. Marzec Alicja
23. Mierzwa Jerzy
24. Mroczek Jerzy
25. Ożóg Barbara
26. Piekarz Teresa
27. Piotrowski Ryszard
28. Przybysławski Wojciech
29. Pytel Tadeusz
30. Ratajczyk Alicja
31. Sowa Marek
32. Stępniak Urszula
33. Szymański Lech
34. Tota Seweryn
35. Węcławska Zofia
36. Wójtowicz Anna
37. Zawadzkam Alfreda
38. Żaczek Jolanta

Klasa Vc
wych.  Henryk Brodziński
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Baran Józef
2. Bilski Janusz
3. Boczek Andrzej
4. Cieślik Jan
5. Gorgol Jerzy
6. Grzywa Henryk
7. Iskra Mieczysław
8. Kałdunek Wiesław
9. Kasiński Waldemar
10. Kordas Wiesław
11. Kozak Andrzej
12. Kozłowski Stanisław
13. Kramek Zbigniew
14. Kwieciński Karol
15. Łata Stanisław
16. Malinga Grzegorz
17. Mikołajewicz Leszek
18. Ogorzałek Zbigniew
19. Piękosz Ryszard
20. Pyzik Władysław
21. Rubaszko Sławomir
22. Samolej Marek
23. Sitarski Zygmunt
24. Surowiec Jerzy
25. Suski Dariusz
26. Szekot Tadeusz
27. Węska Leszek
28. Winiarski Zbigniew
29. Witkowski Adam
30. Włochowicz Krzysztof

Rocznik 1972/1973

Klasa Va
wych.  Wacław Polkowski
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Banaszek Jan
2. Biegaj Lucyna
3. Biegaj Benedykta
4. Biernacka Jolanta
5. Dobrowolski Andrzej
6. Dobrowolski Jerzy
7. Gąsior Krzysztof
8. Giebodziński Marian
9. Gawrońska Katarzyna
10. Flis Zdzisław
11. Hajto Ewa
12. Hecht Edward
13. Huber Lech
14. Koper Maria
15. Konopnicka Grażyna
16. Krzak Zbigniew
17. Lewandowski Tadeusz
18. Łukomska Anna
19. Martys Grażyna
20. Olejko Halina
21. Paździor Ryszard
22. Pietrzyk Leszek
23. Pikuła Wacław
24. Piotrowski Andrzej
25. Rej Jerzy
26. Rudnicki Andrzej
27. Rydzewska Irena
28. Sadurski Tomasz
29. Scibior Henryk
30. Skurska Anna
31. Taracha Maria
32. Trojanowska Elżbieta
33. Wilczyński Krzysztof
34. Wroński Jerzy
35. Żarnowski Andrzej
36. Żurawski Ryszard

Klasa Vb
wych.  Aleksander  Słowiński
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Brankiewicz Hipolit
2. Bojda Zofia
3. Dzikowska Urszula
4. Frączek Benedykt
5. Frydrychowicz Danuta
6. Harasimowicz Jerzy
7. Harasimowicz Jolanta
8. Jach Grażyna
9. Kania Ewa
10. Kaczan Waldemar
11. Kowalski Czesław
12. Król Elżbieta
13. Małecki Jerzy
14. Mazik Roman
15. Michalak Jan
16. Milka Zygmunt
17. Motyl Lech
18. Pietroń Maria
19. Rydz Marek
20. Sugier Zbigniew
21. Surowiec Jerzy
22. Tłumak Teresa
23. Toporowski Zygmunt
24. Tryka Edward
25. Wrona Aleksander
26. Ząbkowska Anna
27. Złoto Bogdan

Klasa Vc
wych.  Andrzej Derza
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Bis Krzysztof
2. Bizgalski Andrzej
3. Ciasnocha Henryk
4. Domagała Bogdan
5. Flis Gustaw
6. Gaczewski Leszek
7. Garbacz Zdzisław
8. Gąska Wojciech
9. Gryszeta Romuald
10. Halik Wojciech
11. Hałabiś Ryszard
12. Iwan Marian
13. Jarosz Stefan
14. Kędra Zygmunt
15. Kiełt Janusz
16. Kowal Marian
17. Kwieciński Henryk
18. Kalinowski Zbigniew
19. Konopka Andrzej
20. Kowalik Edward
21. Łęcki Robert
22. Marcinek Jan
23. Mazurek Jerzy
24. Niewczas Stanisław
25. Płecha Witold
26. Rębiś Marek
27. Saczuk Tadeusz
28. Starobrat Waldemar
29. Szalach Czesław
30. Szpyra Ryszard
31. Tajchreber Edmund
32. Tajchreber Janusz
33. Tys Czesław
34. Ul Tadeusz

Rocznik 1971/1972

Klasa Va
wych.  Jan Tota
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Brodowski Roman
2. Członka Tadeusz
3. Garbacz Teresa
4. Gil Barbara
5. Grządka Maria
6. Kapica Stanisłąw
7. Lenartowicz Janusz
8. Leśniak Eugeniusz
9. Loch Wiesław
10. Łazarz Otylia
11. Łęcka Grażyna
12. Majewska Maria
13. Malinowska Elżbieta
14. Mroczek Marek
15. Niewiadomska Barbara
16. Oszust Izabela
17. Pełka Maria
18. Płachta Bronisłąwa
19. Rajniak Ryszard
20. Rakuś Alicja
21. Religa Zenona
22. Smyl Grażyna
23. Surowiec Maria
24. Ufniarz Teresa
25. Węcławska Janina
26. Węda Bogusław
27. Węska Anna

Klasa Vb
wych.  Zbigniew Zapalski
Specjalność:obróbka cieplna

1. Bącal Henryk
2. Brzezowski Grzegorz
3. Bukała Ryszard
4. Czuba Jerzy
5. Gawlik Andrzej
6. Gnaś Tadeusz
7. Golec Stanisłąw
8. Gołoś Marian
9. Janik Marian
10. Jarzynka Jan
11. Jastrzębski Zbigniew
12. Jedliński Henryk
13. Kaproń Jan
14. Kotuła Edward
15. Kozłowski Jan
16. Kuśmierz Marek
17. Łakomy Marian
18. Marek Stanisław
19. Matacz Wiesław
20. Nagajek Mirosław
21. Nosal Tadeusz
22. Nowicki Bolesław
23. Pietroń Wiesław
24. Plichta Henryk
25. Portka Roman
26. Radziszewski Adam
27. Róg Henryk
28. Saiński Janusz
29. Szczepański Marian
30. Tomaszewski Andrzej
31. Wanatpwicz Andrzej
32. Watracz Andrzej

Rocznik 1970/1971

Klasa Va
wych.   Marian Łyjak
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Bednara Teresa
2. Chmielorz Andrzej
3. Długosz Jerzy
4. Dołęga Zbigniew
5. Drąg Józef
6. Dudek Sabina
7. Dziadosz Roman
8. Dziurda Maria
9. Dyguś Zbigniew
10. Fila Stanisław
11. Gierulski Tadeusz
12. Gołda Andrzej
13. Grudzień Krzysztof
14. Góra Zbigniew
15. Hałabis Wincenty
16. Jędrzejewski Andrzej
17. Kapuściński Zbigniew
18. Kazimierczak Adam
19. Klecha Roman
20. Lisicki Wiesław
21. Łukasik Witold
22. Maciak Andrzej
23. Misztal Jan
24. Mocarski Julian
25. Nosal Ryszard
26. Oleszko Lech
27. Oszust Jerzy
28. Pędzioł Mieczysław
29. Piotrowski Jan
30. Przewłocki Andrzej
31. Rosa Marek
32. Sidorowicz Janusz
33. Smołecki Andrzej
34. Stec Witold
35. Suchora Lech
36. Tworek Piotr
37. Witek Bogumiła
38. Zieliński Zbigniew



Klasa Vb
wych.  Teresa Solecka
Specjalność:obróbka cieplna

1. Brzozowski Edmund
2. Cichoń Zbigniew
3. Ciba Jacek
4. Chrzanowski Jerzy
5. Czip Stanisław
6. Dzięsław Józef
7. Irla Janusz
8. Juńczuk Alina
9. Kania Grzegorz
10. Kielak Lech
11. Kołodziej Stanisław
12. Kotuła Ryszard
13. Kowalski Tadeusz
14. Kozak Marian
15. Lewandowski Zdzisław
16. Malinowski Stanisław
17. Marczyński Lech
18. Michalik Bogdan
19. Mulawka Jerzy
20. Nawrocki Władysław
21. Oszust Zuzanna
22. Puzoń Bogusław
23. Rachoń Janusz
24. Rycerz Ryszard
25. Siejko Aureli
26. Skorupowski Zbigniew
27. Smarzyński Wojciech
28. Stachilski Kazimierz
29. Szule Andrzej
30. Szymula Andrzej
31. Tarczyński Franciszek
32. Ul Andrzej
33. Wasil Ryszard
34. Winkler Kazimierz
35. Widomski Henryk
36. Wnuczek Krzyszf
37. Turkiewicz Andrzej
38. Startek Tadeusz
39. Widuch Edward
40. Zawadzki Tadeusz
41. Zwolak Jan 

Rocznik 1969/1970

Klasa Va
wych.  Irena Kraus
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Adamczyk Jan
2. Bartyska Józef
3. Biegaj Lech
4. Cagara Andrzej
5. Czarnota Krzysztof
6. Dobrowolski Stanisław
7. Gąsiorowski Krzysztof
8. Hołota Ryszard
9. Klimek Czesław
10. Kubik Marek
11. Lendzion Zbigniew
12. Lisowski Andrzej
13. Łuszczak Jan
14. Madzielan Edmund
15. Małecki Bogdan
16. Martys Jan
17. Nowik Jan
18. Pętlicki Zdzisław
19. Pikuła Tomasz
20. Prokop Zbigniew
21. Romańczuk Stanisłąw
22. Rudziński Adam
23. Sapiecha Andrzej
24. Serwatkiewicz Roman
25. Siroń Henryk
26. Słowiński Jerzy
27. Słowiński Roman
28. Socha Bogusław
29. Szot Tadeusz
30. Wołoszyn Benedykt

Klasa Vb
wych.  Józef Gałkowski
Specjalność:obróbka cieplna

1. Banaszek Tadeusz
2. Bielak Zdzisław
3. Chudzicki Jan
4. Cieliński Marian
5. Cieślicki Janusz
6. Cieślik Robert
7. Czarnota Roman
8. Gajewski Tadeusz
9. Giergiel Lech
10. Jacak Roman
11. Janduła Zbigniew
12. Kamyk Lucjan
13. Kamiński Janusz
14. Kapica Ryszard
15. Kowalski Mieczysław
16. Kupczyńsi Jan
17. Mućka Roman
18. Nitkiewicz Zygmunt
19. Otwinowski Waldemar
20. Pająk Zdzisław
21. Pawlos Andrzej
22. Pietroń Józef
23. Plewa Czesław
24. Samojedny Leszek
25. Szafran Jan
26. Szkutnik Ryszard
27. Swiderek Marian
28. Winiarczyk Marek
29. Wróbel benedykt

Klasa Vc
wych. Władysław Hudyka
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Adamczyk Roman
2. Boczek Franciszek
3. Eysymont Marian
4. Głaz Mirosław
5. Goliński Zenon
6. Jurczyński Tomasz
7. Kościański Piotr
8. Kulesza Henryk
9. Ludian Bogdan
10. Łukaszewicz Zbigniew
11. Madejczyk Bogdan
12. Majewski Waldemar
13. Matuszewski Andrzej
14. Matyjaszczyk Jerzy
15. Mazurkiewicz Sylwester
16. Natoniewski Wiesłąw
17. Pietrzyk Janusz
18. Siroń Mieczysław
19. Sorycz Jan
20. Syroka Ryszard
21. Szubstarski Lech
22. Wrześniewski Andrzej
23. Zyśko Ryszard


Rocznik 1968/1969

Klasa Va
wych.  Aleksandra Stępień
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Borc Jan
2. Brodowski Wiesław
3. Brzeziński Zbigniew
4. Choma Wiesław
5. Drzazga Jerzy
6. Dudek Jan
7. Dytrych Jan
8. Dzikowski Andrzej
9. Fila Zygmunt
10. Gawlik Czesław
11. Hejna Jan
12. Irla Zbigniew
13. Józefowski Jerzy
14. Karwatowski Stefan
15. Kasiak Bogdan
16. Kępka Henryk
17. KIlian Piotr
18. Klocek Adam
19. Kozłowski Andrzej
20. Kryk Jan
21. Krysa Jan
22. Ksiądz Andrzej
23. Orzeł Ryszard
24. Oszust Robert
25. Posyniak Ryszard
26. Przywara Jan
27. Rylski Marian
28. Sajor Jerzy
29. Sowa Jerzy
30. Stolarz Zdzisław
31. Szkoła Czesław
32. Szostak Janusz
33. Tereszko Stanisław
34. Urbanek Jan
35. Wątroba Henryk
36. Zieliński Andrzej
37. Żarkowski Tadeusz
38. Zalewski Lucjan

Klasa Vb
wych.  Henryk Brodziński
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Batrorski Jan
2. Bielinis Witold
3. Chudzicki Edward
4. Cieślik Jerzy
5. Fronczek Stanisław
6. Gajewski Leszek
7. Gryczka Zdzisław
8. Grządka Lech
9. Kędra ładysław
10. Kępiński Andrzej
11. KołtyśEdward
12. Król Eugeniusz
13. Lewandowski Mikołaj
14. Likos Ryszard
15. Martys Kazimierz
16. Michalak Zbigniew
17. Niewielski Grzegorz
18. Nosek Kzimierz
19. Paleń Stanisław
20. Piekarski Janusz
21. Pytlak Bogusław
22. Pyzik Antoni
23. Radwański Henryk
24. Rębiś Andrzej
25. Rydz Władysław
26. Sawa Jerzy
27. Stadnik Kazimierz
28. Styliński Czesław
29. Sydof  Tadeusz
30. Szczepanik Wiesław
31. Szpyra Tadeusz
32. Tracz Jan
33. Tyc Grzegorz
34. Wasilewski Andrzej
35. Wroński Tadeusz
36. Wójcik Ryszard
37. Zięba Jerzy
38. Żak Ryszard

Rocznik 1967/1968

Klasa Va
wych.  Wacław Polkowski
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Beszczyński Marian
2. Bielenny Stefan
3. Borchulski Zbigniew
4. Brzeziński Marek
5. Bucoń Jan
6. Cieślik Jerzy
7. Daniewski Marian
8. Drewniak Zygmunt
9. Dudziński Wiesław
10. Feledyn Lech
11. Korczak Zygmunt
12. Kowalczyk Andrzej
13. Kramek Adam
14. Kuźmierz Antoni
15. Lipiński Stanisław
16. Marcinkowski Janusz
17. Mazik Adam
18. Michalczyk Eugeniusz
19. Moskal Stanisław
20. Nitkiewicz Piotr
21. Pałys Jan
22. Paul Janusz
23. Puk Janusz
24. Rudniczki Janusz
25. Rudnicki Józef
26. Sawicki Stanisław
27. Skórski Zdzisław
28. Syroka Henryk
29. Szałata Eugeniusz
30. Żaczyński Andrzej
31. Żyszkiewicz Józef

Klasa Vb
wych.  Andrzej Derza
Specjalność:obróbka cieplna

1. Cieszyński Stanisłąw
2. Czyłek Adam
3. Dąbrowski Stanisław
4. Drąg Stefan
5. Dworak jerzy
6. Dyguś Andrzej
7. Hyz Antoni
8. Kaproń Jan
9. Koźmala Jerzy
10. Król Mieczysław
11. Lasota Tadeusz
12. Likos Edward
13. Lisica Janusz
14. Łysak Józef
15. Malinowski Witold
16. Nowak Stanisław
17. Ozimek Stanisław
18. Padiasek Władysłąw
19. Pędzisz Antoni
20. Piłat Janusz
21. Piwiński Mieczysław
22. Porchawka Ryszard
23. Rakuś Zbigniew
24. Sokół Zygmunt
25. Solis Witold
26. Stachyra Jerzy
27. Swiąder Andrzej
28. Szczepaniak Mieczysław
29. Tomaszewski Edward
30. Zdyb Józef

Rocznik 1965/1966

Klasa Va
wych.  Marian Łyjak
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Damuć Józef
2. Drąg Ryszard
3. Duda Adolf
4. Florek Stanisław
5. Gregorczyk Janusz
6. Grzesiak Mirosław
7. Herliczek Roman
8. Janik Feliks
9. Janik Henryk
10. Jarosz Jerzy
11. Kasprzak Wiesław
12. Kondel Andrzej
13. Krasowski Włodzimierz
14. Kulesza Roman
15. Kułaga Mieczysław
16. Litka Wiesław
17. Miksza Jan
18. Osmoła Jan
19. Radkowski Jerzy
20. Rydzewski Roman
21. Sołtys Marian
22. Wnuk Tadeusz
23. Wójcik Tadeusz
24. Zieliński Piotr
25. Żelazkiewicz Andrzej
26. Żydzik Jan

Klasa Vb
wych.  Teresa Solecka
Specjalność:obróbka ciepla

1. Czerw Stanisław
2. Gałkowski Erazm
3. Giżka Józef
4. Iwon Lech
5. Łukasiewicz Tadeusz
6. Marczak Ryszard
7. Masiewicz Ryszard
8. Mitruk Lech
9. Oszust Jan
10. Polak Aleksander
11. Pokora Lech
12. Przywara Stanisław
13. Pyra Roman
14. Sawicki Andrzej
15. Skrzyczyński Andrzej
16. Sulowski Stanisław
17. Winiarczyk Marian
18. Wójcik Kazimierz
19. Zaprawa Stanisłąw

Rocznik 1964/1965

Klasa Va
wych. Irena Kraus
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Bieguszewski Walenty
2. Ciasnocha Ryszrad
3. Ciemięga Maciej
4. Dyś Zenon
5. Gałus Andrzej
6. Gumiela Bolesław
7. Ignaczak Krzysztof
8. Kowalczyk Krzysztof
9. Kuśmierz Antoni
10. Kwapisz Tomasz
11. Mazik Lech
12. Nalewajko Janusz
13. Olszak Henryk
14. Ożyp Zbigniew
15. Pakuła Czesław
16. Słowiński Aleksander
17. Sorycz Mieczysław
18. Suski Jerzy
19. Wesołowski Andrzej
20. Węgiel Jan
21. Widomski Roman
22. Zarębski Edward

Klasa Vb
wych. Ryszard Warchoł
Specjalność:obróbka cieplna

1. Capała Ryszard
2. Czerw Aleksander
3. Dziurda Edward
4. Fornalski Kazimierz
5. Gil Remigiusz
6. Grabowski jerzy
7. Gutek Marian
8. Iracki Czesław
9. Ksiązek Władysław
10. Oleszko Stanisław
11. Pietzryk Wiktor
12. Piwowarek Wiesław
13. Potaczała Tadeusz
14. Siebielec Henryk
15. Wardek Roman
16. Wardek Wisław
17. Waryszak Mieczysław
18. Warzocha Jan
19. Wieleba jan
20. Wydra Henryk
21. Złoto Witold



Rocznik 1963/1964

Klasa Va
wych.  Wacław Polkowski
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Andrys Józef
2. Bielenny Ziemowit
3. Brania Stanisław
4. Dubiel Eugeniusz
5. Kozik Roman
6. Król Janusz
7. Lamowski Marian
8. Leszko Jan
9. Marzec Stanisław
10. Mirosław Henryk
11. Mróz Janusz
12. Pastuszko Sylwester
13. Pielaszkiewicz Wiesław
14. Skórski Władysław
15. Smołecki Piotr
16. Solis Edward
17. Tota Andrzej

Klasa Vb
wych.  Aleksandra Stępień
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Bińczak Krzysztof
2. Brzozowski Jan
3. Ciba Andrzej
4. Czajka Czesław
5. Demczuk Bolesłąw
6. Gawryjołek Jerzy
7. Goch Ryszard
8. Jacniacki Stanisław
9. Jędrys Ryszard
10. Kondyś Adam
11. Kozak Stanisław
12. Kozyra Stanisław
13. Kursa Leon
14. Ładziak Jan
15. Maj Stanisław
16. Majek Wacław
17. Mączka Marian
18. Paskudzki Kazimierz
19. Pietras Henryk
20. Sodziak Mieczysław
21. Sosnówka Ryszard
22. Stręciwik Czesław
23. Szymański Bronisław
24. Wdowski Witold
25. Wereski Jan
Rocznik 1962/1963


Klasa Va
wych.  Józef Szymański
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Błaziak Stanisław
2. Cichoń Tadeusz
3. Ciechański Janusz
4. Jarczyński Ryszard
5. Kieler Stanisław
6. Kowalczyk Marian
7. Kowalczyk Zygmunt
8. Łapa Maria
9. Maciejko Adam
10. Malan Leszek
11. Ostrowski Waldemar
12. Pawłowski Witold
13. Piekarz Czesłąw
14. Piekarz Józef
15. Pielaszkiewicz Tadeusz
16. Pluder Piotr
17. Przywara Zofia
18. Szlendak Jan
19. Sledziewski Sylwester
20. Woźniak Ignacy
21. Wyrostek Lidia
22. Zaguła Maria
23. Zieliński Wojciech

Klasa Vb
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Bany Bogdan
2. Furmanek Czesław
3. Garwoliński Jerzy
4. Gołofit Ryszard
5. Jargiełło Tadeusz
6. Kiszka Marian
7. Kornas Włodzimierz
8. Kowalczyk Kazimierz
9. Krakowiak Beniamin
10. Lipiec Zdzisław
11. Mazurek Henryk
12. Molicki Wincenty
13. Piec Bogusław
14. Roguski Piotr
15. Sosnówka Edward
16. Strawa Henryk
17. Szymański Eugeniusz
18. Turek Kazimierz
19. Wcisło Marian
20. Widz Ryszard
21. Woźniak Longin

Rocznik 1961/1962

Klasa Va
wych.  Piotr Wilk
Specjalność:obróbka skrawaniem

1. Bańka Zbysław
2. Bobruk Kazimierz
3. Czajka Leszek
4. Dąbrowski Zbysław
5. Głaz Jan
6. Jesionek Krzysztof
7. Kołtun Marian
8. Kozak Ryszard
9. Krasowska Krystyna
10. Lewandowski Mieczysław
11. Ładziak Alina
12. Małysek Stanisław
13. Mazurek Aleksandra
14. Mierzwa Józef
15. Nieścior Franciszek
16. Pikula Stanisław
17. Smagłowski Lech
18. Wieczorek Stefania
19. Zdybel Henryka

Klasa Vb
wych.  Jan Tota
Specjalność:obróbka cieplna

1. Bodys Józef
2. Breś Stanisław
3. Buczka Edward
4. Cygan Władysław
5. Feledyn Benedykt
6. Grzebień Roman
7. Jagiełło Tadeusz
8. Kozłowski Kazimierz
9. Ludian Zbigniew
10. Łyżwińska Teresa
11. Mazik Leopold
12. Oleszek Adam
13. Rząd Marian
14. Świeca Bogusław

Rocznik 1960/1961

Klasa Va
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Burda Tadeusz
2. Daniel Władysłąw
3. Drąg Halina
4. Dubina Eugeniusz
5. Dudek Jan
6. Furmanek Julian
7. Gutowski Zygmunt
8. Hołota Kazimierz
9. Iwanow Zofia
10. Kukiełka Stanisław
11. Łukasik Zygmunt
12. Magdziak Mieczysłąw
13. Piekarz Aleksander
14. Rząd Leszek
15. Smagieł Stanisław
16. Sobstyl Lucjan
17. Stępniewska Janina
18. Szezygiel Zdzisław
19. Trześniak Romuald
20. Zawadzki Jan

Klasa Vb
wych.
Specjalność: obróbka skrawaniem

1. Ciasnocha Czesław
2. Kałduś Stanisław
3. Kaznowski Lucjan
4. Moniuk Włodzimierz
5. Mozgawa Stanisław
6. Nagrodzki Kazimierz
7. Nalepa Józef
8. Nieściur Paweł
9. Pikul Jan
10. Ryczek Piotr
11. Samuła Ryszard
12. Tyzo Witold
13. Wicha Aleksander
14. Wojtak Janusz

Rocznik 1958/1959

Klasa IVb
wych.
Specjalność:

1. Andrzejewski Czesław
2. Barankiewicz Marian
3. Bielecki Ryszard
4. Ciećko Zbigniew
5. Bochniak Aleksander
6. Dobrowolska Barbara
7. Gałus Maria
8. Iracki Czesław
9. Kasperek Ryszard
10. Krzysztoń Genowefa
11. Kurek Teresa
12. Lasota Mieczysław
13. Maciąg Edward
14. Orłowski Kszysztof
15. Niedzielski Stefan
16. Ostrowski Tadeusz
17. Sosnowska Danuta
18. Terelak Henryk
19. Wasilewski Tadeusz
20. Wilk Fryderyk
21. Zembrowicz Wanda
22. Zięba Edward
23. Ziółkowski Waldemar


Klasa IVa
wych.  Aleksandra Stępień
Specjalność:

1. Czerebak Kazimierz
2. Czerw Jan
3. Dusak Jan
4. Fistrowicz Władysław
5. Matuskiewicz Feliks
6. Madej Alfred
7. Muzur Lucjan
8. Polak Stanisław
9. Rubaj Zbigniew
10. Szewe Czesław
11. Szymański Henryk
12. Świątek Marian
13. Wrona Ryszard
14. Winogrodzki Czesław
15. Piechal Bogumił
16. Recz Janusz

Rocznik 1956/1957

Klasa IVa
wych.  Jan Tota
Specjalność:

1. Głaz Władysław
2. Hałabis Ewa
3. Jędrzejewski Benedykt
4. Madej Wiesław
5. Plichła Janina
6. Płachecki Wiesław
7. Rentak Kazimierz
8. Skowera Lenek
9. Skrok Henryk
10. Staniec Helena
11. Wójcik Mieczysław
12. Arent Dariusz

Klasa IVb
wych.  Florian Waligórski
Specjalność:obróbka cieplna

1. Bielcki Stanisław
2. Borowski Lucjan
3. Buczkowski Tymoteusz
4. Cichy Lech
5. Maziarz Piotr
6. Odymało Janina
7. Pochodyło Stanisław
8. Rak Jan
9. Saługa Jadwiga
10. Skwara Tomasz
11. Smok Roman
12. Stanisławek Zbigniew
13. Surdacki Bogdan
14. Szczepańska Genowefa
15. Szram Tadeusz
16. Trynkiewicz Artur
17. Wysocki Jerzy

Rocznik 1955/1956

Klasa IVa
wych.  Jerzy Hurkało
Specjalność:

1. Buruniec Antoni
2. Buwaj Maria
3. Dec Edward
4. Drop Halina
5. Drozdowski Adam
6. Grzebalska Teresa
7. Jop Edmund
8. Jach Jerzy
9. Kawa Czesława
10. Pastucha Feliks
11. Pawłasek Krystyna
12. Paźdzór Stefan
13. Płecha Teresa
14. Przylepa Marian
15. Ratalski Józef
16. Rej
17. Rycerz Henryka
18. Sikora Edward
19. Surdacka Maria
20. Suwała Zygmunt
21. Toś Czesłąw
22. Wezgraj Adam
23. Czerwonka Lucjan

Klasa IVb
wych.  Tomasz Kiszka
Specjalność:

1. Bańka Maria
2. Byzdra Edward
3. Bis Helena
4. Kapusta Henryk
5. Kawa Kazimiera
6. Kupka Jan
7. Kim-In-Siko
8. Macjewicz Barbara
9. Pawłowska Alfreda
10. Pietras Emilia
11. Skrok Jan
12. Świąder Helena
13. Węska Wiesław
14. Wilk Maria
15. Zawół Czesława

Rocznik 1954/1955

Klasa IVa
wych.  Aleksandra Stępień
Specjalność:

1. Banaszek Bogumiła
2. Biegaj Henryk
3. Boguń Marianna
4. Ciba Teresa
5. Ćwieka Lilla
6. Grządka Ryszard
7. Herbet Tadeusz
8. Iracka Janina
9. Kędra Krystyna
10. Krawiec Zofia
11. Kwiatek Czesław
12. Latosiewicz Matylda
13. Lisek Apolonia
14. Magdziak Kazimiera
15. Morawska Zofia
16. Mróz Ewelina
17. Pędzisz Irena
18. Prokopiak Helena
19. Pyzik Wanda
20. Pyzik Wanda c. Zygmunta
21. Rogalski Władysław
22. Ruszecka Halina
23. Szymczyk Alina
24. Witkowski Jan
25. Zdyb Marian
26. Zielińska Zdzisława


Klasa IVb
wych.  Tomasz Kiszka
Specjalność:

1. Błędowski Eugeniusz
2. Chwastniewski Stefan
3. Dekiel Bogdan
4. Flis Szczepan
5. Garbacz Jan
6. Gołoburda Jerzy
7. Marchonowicz Karol
8. Pwlonka Witold
9. Polakowski Henryk
10. Pielaszkiewicz Tadeusz
11. Rubaj Wiktor
12. Spasik Stanisław
13. Stańko Jan
14. Surtel Stanisław
15. Szczepanik Edward
16. Szostek Zenon
17. Ślusarz Józef
18. Widomski Jan
19. Winiarski Jan
20. Wnuczek Jan
21. Wrona Kazimierz
22. Wojtaszek Ryszard
23. Wójcik Aleksander

Rocznik 1953/1954

Klasa IV
wych.  Tomasz Kiszka
Specjalność:obróbka plastyczna metali

1. Bocheński Leszek
2. Broniec Janina
3. Czernikiewicz Wojciech
4. Dzikowski Zenon
5. Grzebuła Izydor
6. Jacniak Kazimiera
7. Lipiec Sabina
8. Muszyński Leszek
9. Niekra Adolf
10. Paluch Kazimierz
11. Rachoń Zenon
12. Sajecki Józef
13. Staniec Józef
14. Stępień Józef
15. Wójcicka irena
16. Wójtowicz Stanisłąw
17. Wójtowicz Zbigniew

Rocznik 1952/1953

Klasa IIIa
wych.
Specjalność: Techniku Administracyjno – Gospodarcze ( wydział finansów przedś. Przemysłowych)

1. Adamska Aleksandra
2. Adamski Janusz
3. Albiniak Bronisław
4. Dobrzyński jan
5. Duda Eugeniusz
6. Dyguś Alina
7. Gościniak Genowefa
8. Grab Urszula
9. Grządka Irena
10. Gzik Zenona
11. Jarzyna JerzyKochań lucyna
12. Kozieja Anna
13. Krakowska Marianna
14. Kudła Sabina
15. Łukasik Wiesława
16. Mozgawa Marian
17. Nieć Cecylia
18. Ogonowski Stanisław
19. Okoniewska Janina
20. Osmoła Stanisław
21. Pikula Józef
22. Pielaszkiewicz Krystyna
23. Rychlak Zygmunt
24. Rycerz Bogumiła
25. Ryczek Robert
26. Samczyk Stanisław
27. Sakwin Wanda
28. Stęgierska Ewa
29. Tylus Wacława
30. Wazia Ryszard
31. Wiechnik Józef
32. Wieczorek Marian
33. Wójcik Antonina
34. Wójcik Ryszard
35. Zboch Marianna
36. Żuber Anna

Klasa IIIb
wych.  Karol Szczerbiński
Specjalność: Techniku Administracyjno – Gospodarcze ( wydział finansów przedś. Przemysłowych)

1. Bernat Joanna
2. Borowiec Celina
3. Bryczek Lucyna
4. Bryczek Zofia
5. Dec Anna
6. Dymek Bronisława
7. Gołąb Danuta
8. Grządka Krystyna
9. Harszej bogumiła
10. Jach teodora
11. Janiszewska Danuta
12. Jarosz Józefa
13. Kapica Irena
14. Kowalik Elżbieta
15. Krzyżak Zofia
16. Kudrelik Leokadia
17. Łuba Krystyna
18. Madej Krystyna
19. Majewska Izabela
20. Ożyp Krystyna
21. Ożyp Teresa
22. Pastucha Maria
23. Pełka Alina
24. Sabeł Maria
25. Smok Wanda
26. Sosnówka Zofia
27. Szczepanik Emilia
28. Tomala Zofia
29. Wieleba Joanna
30. Wilk Helena
31. Wójcicka Stefania
32. Wójtowicz Danuta
33. Wójtowicz Wiesława
34. Zawadzka Krystyna
35. Zdyb Halina



Technik elektryk

Rocznik 2005/2006

Klasa IVa
wych.  Henryk Cybulak
Specjalność: technik elektryk

1. Andrzejewski Tomasz
2. Banaszek Grzegorz
3. Cieślicki Marcin
4. Gil Grzegorz
5. Gozdalski Michał
6. Grab Michał
7. Hawryluk Paweł
8. Kaproń Konrad
9. Kijowski Sebastian
10. Kośniewski Mariusz
11. Magiełda Kamil
12. Mazurek Krzysztof
13. Okleciński Damian
14. Ostrowski Michał
15. Pasternak Paweł
16. Ponieważ Rafał
17. Samojedny Rafał
18. Sobótka Radosław
19. Szyszka Paweł
20. Tracz Michał

Rocznik 2003/2004
Klasa Va
wych.  Lucyna Piórkowska
Specjalność: technik elektryk – maszyny elektryczne

1. Bańka Bogdan
2. Biela Jarosław
3. Burek Michał
4. Chibowski Wojciech
5. Dekiel Michał
6. Grudzień Kamil
7. Grządka Michał
8. Iż Adam
9. Jacak Kamil
10. Janisz Sebastian
11. Kośniewski Dariusz
12. Mróz Michał
13. Ostrowski Łukasz
14. Pelc Grzegorz
15. Pętlicki Witold
16. Piątek Mirosław
17. Pluder Krzysztof
18. Pomykalski Łukasz
19. Pudło Tomasz
20. Uzarek Łukasz
21. Wereski Łukasz
22. Wiewiórka Grzegorz
23. Wojtan Piotr
24. Wołoszyn Sebastian
25. Zembrowicz Robert

Rocznik 2002/2003

Klasa Va
wych.  Marek Kulpa
Specjalność: technik elektryk – maszyny i aparaty elektryczne

1. Bełza Jacek
2. Biela Piotr
3. Chruścielewski Przemysław
4. Ciołek Paweł
5. Dorosz Artur
6. Furmaga Krzysztof
7. Hałabiś Sławomir
8. Kamiński Rafał
9. Kowalczyk Bartosz
10. Kowalski Kazimierz
11. Kowalski Łukasz
12. Krawczyk Marek
13. Madejczyk Adam
14. Olszówka Paweł
15. Oszczędłowski Andrzej
16. Pluder Sławomir
17. Puzio Piotr
18. Różyło Krzysztof
19. Siekaczyński Michał
20. Sokala Jarosław
21. Staniec Mariusz
22. Szabat Artur
23. Trela Paweł
24. Wielgus Krzysztof
25. Woźniak Krzysztof
26. Żuber Krzysztof

Rocznik 2001/2002

Klasa Va
wych.  Ryszard Piórkowski
Specjalność: maszyny i aparaty elektryczne

1. Bańka Grzegorz
2. Barszcz Dominik
3. Bartosik Łukasz
4. Błaszczak Konrad
5. Cieślicki Marcin
6. Cieślik Lech
7. Czapla Mariusz
8. Czupryna Rafał
9. Gąsiorowski Janusz
10. Gil Tomasz
11. Golianek Krzysztof
12. Góra Dariusz
13. Janczarek Tomasz
14. Jarzynka Paweł
15. Kramek Sylwester
16. Łakomy Paweł
17. Łocek Marcin
18. Machulak Piotr
19. Majka Adam
20. Mital Daniel
21. Nawrocki Paweł
22. Olech Łukasz
23. Olszówka Kamil
24. Orzeł Mirosław
25. Patkowski Piotr
26. Pączek Paweł
27. Rzepecki Maciej
28. Smyl Paweł
29. Szarama Piotr
30. Wielgus Grzegorz
31. Wiśniewski Marcin
32. Witek Rafał
33. Wójcicki Andrzej
34. Wójcik Piotr
35. Zieliński Marcin
     
     
Rocznik 2000/2001

Klasa Va
wych.  Anna Mazik
Specjalność: maszyny i aparaty elektryczne

1. Banaszek Łukas
2. Brzeziński Marek
3. Burda Damian
4. Golec Michał
5. Jagiełło Tomasz
6. Kowalski Sławomir
7. Krawczyk Grzegorz
8. Kulina Grzegorz
9. Łysak Dariusz
10. Mycek Norbert
11. Ożyp Artur
12. Patrzylas Marcin
13. Sibiga Sławomir
14. Rej Karol
15. Sachadyn Marcin
16. Skórski Arkadiusz
17. Smołecki Grzegorz
18. Szostek Krzysztof
19. Terecha Michał
20. Tylus Grzegorz
21. Widomski Łukasz
22. Zdanowski Sławomir
23. Zych Sebastian

Rocznik 1999/2000

Klasa Va
wych.  Marek Kulpa
Specjalność: maszyny i aparaty elektryczne

1. Bańka Tomasz
2. Bieleń Wojciech
3. Bis Sławomir
4. Bober Tomasz
5. Ciołek Grzegorz
6. Dobrowolski Tomasz
7. Flis Grzegorz
8. Gajewski Piotr
9. Godula Michał
10. Jakubczak Michał
11. Kalisz Jacek
12. Kmieć Wociech
13. Knieja Artur
14. Kosmala Piotr
15. Kurda Tomasz
16. Misiak marcin
17. Mazurkiewicz Marcin
18. Mital Konrad
19. Nowodworski Łukasz
20. Oleszówka Marcin
21. Orchowski Mariusz
22. Piecyk Zbigniew
23. Pielaszkiewicz Tomasz
24. Pluder Piotr
25. Polak Sebastian
26. Popiel marek
27. Skowroński Andrzej
28. Tatarata Paweł
29. Widomski Andrzej
30. Wójtowicz Marcin
31. Zając Piotr
32. Żuber Radosław

Rocznik 1998/1999

Klasa Va
wych.  Lucyna Piórkowska
Specjalność: maszyny i aparaty elektryczne

1. Adamczyk Tomasz
2. Adamiak jarosław
3. Barcikowski Jacek
4. Chłodny Grzegorz
5. Czarnota Michał
6. Czerw Marcin
7. Czuba Łukasz
8. Depta Przemysłąw
9. Goliński Paweł
10. GłowniakWojciech
11. Gołąb Albert
12. Kozik Grzegorz
13. Krawiec Arkadiusz
14. Krzyżak Mirosław
15. Lipiec Przemysław
16. Miłek Tomasz
17. Paradowski Paweł
18. Pawlasek Krzysztof
19. Plecha Paweł
20. Płecha Marcin
21. Płecha Paweł
22. Porębski Grzegorz
23. Przerwa Grzegorz
24. Pudło Marek
25. Puzoń Grzegorz
26. Rubaj Paweł
27. Ryczek Arkadiusz
28. Rzepka Zbigniew
29. Sokołowski Radosłąw
30. Solis Marcin
31. Starobart Paweł
32. Walencik Mariusz
33. Wójcicki Robert
34. Zapalski Daniel
35. Żuber Adam

Rocznik 1997/1998

Klasa Va
wych.  Maria Widuch
Specjalność: maszyny i aparaty elektryczne

1. Bartkiewicz Maciej
2. Bartosik Grzegorz
3. Giegaj Marcin
4. Biłgorajski Mariusz
5. Chapski Wiesław
6. Drozdowski Krzysztof
7. Gałęzowski Michał
8. Kawęcki Piotr
9. Kazula Tomasz
10. Kępowicz Mirosław
11. Kozak Robert
12. Krawczyk Janusz
13. Kubik Konrad
14. Kulina Tomasz
15. Kurczak Albert
16. Lubas Sławomir
17. Morszczyzna tomasz
18. Ostrowski Paweł
19. Pikuła Piotr
20. Podwiązka Sławomir
21. Rakuś Grzegorz
22. Ryczek Marcin
23. Rzucidło Rafał
24. Skorupa Mariusz
25. Sowa Józef
26. Stefanek Arkadiusz
27. Swiąder Sławomir
28. Tęcza Waldemar
29. Woźniak Paweł
30. Wójtowicz Artuj
31. Zapalski Adam
32. Zarzeczny Mirosław

Rocznik 1996/1997

Klasa Va
wych.  Władysław Chibowski
Specjalność: maszyny i aparaty elektryczne

1. Adamczyk Tomasz
2. Barcikowski Artur
3. Bis Dariusz
4. Dzirakowski Marcin
5. Erdzik Romuald
6. Huber Marcin
7. Jakubczyk Krzysztof
8. Jurak Wojciech
9. Kłos Andrzej
10. Kowalski Andrzej
11. Krzyzak Mariusz
12. Lewandowski Jacek
13. Łukasik Andrzej
14. Oszust Grzegorz
15. Sałgit Przemysław
16. Serwatka Krzysztof
17. Swiąder Mateusz
18. Wdowiak Wiesław
19. Wielgus Bożena


Rocznik 1995/1996

Klasa Va
wych.  Anna Mazik
Specjalność: elektroniczna i elektryczna automatyka przemysłowa

1. Buczkowski Piotr
2. Garbacz Krzysztof
3. Głowniak Tomasz
4. Grzymek Przemysław
5. Gutek Cezary
6. Jachuła Adam
7. Kołodziej Tomasz
8. Kotuła Michał
9. Lisicki Daniel
10. Mazurkiewiicz Rafała
11. Stec Mariusz
12. Swatowski Paweł
13. Szkutnik Andrzej
14. Wiechnik Adam
15. Biegaj Sławomir
16. Brodowski Maciej
17. Butryn Sławomir
18. Bylewski Marcin
19. Dziuba Adam
20. Jarosz jarosław
21. Kędzierski Mariusz
22. Kozyra Adam
23. Kubik Marcin
24. Łukasik Paweł
25. Ostrowski Krzysztof
26. Ptak dariusz
27. Rak Grzegorz
28. Stachurski Robert


Rocznik 1994/1995

Klasa Va
wych.  Helena Machaj
Specjalność: elektroniczna i elektryczna automatyka przmysłowa

1. Borkowski Paweł
2. Cieślik Krzysztof
3. Dobrowolski Andrzej
4. Filin Łukasz
5. Jabłoński Wojciech
6. Kawa Jacek
7. Kędzierski Jarosław
8. Kozak Piotr
9. Nosek Paweł
10. Partyka Piotr
11. Płechecki Konrad
12. Socha Damian
13. Szaruga Przemysłąw
14. Wnuczek Piotr
15. Zakonek tomasz
16. Bartoś Jacek
17. Kalinowski Tomasz
18. Kołosiński Artur
19. Koziara krzysztof
20. Łysak Paweł
21. Maj Krzysztof
22. Martyna Adam
23. Nowak Paweł
24. Pawlasek Dariusz
25. Waryszak Krzysztof
26. Włoch Mariusz
27. Wośko Krzysztof
28. Zarzeczny Rafał