Pokaż język po raz drugi!

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

23 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół nr 3 odbyła się druga edycja konkursu języka angielskiego dla szkół gimnazjalnych „Pokaż język”, w którym wzięło udział 16 uczniów z gimnazjów z Polichny, Dzierzkowic Terpentyny, Blinowa i Kraśnika.

Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z dwoma tekstami piosenek w języku angielskim oraz zadaniami na podstawie filmu „Pasażerowie”, także w oryginale. Najlepsza okazała się uczennica z PG w Polichnie – Izabela Wiśniewska. Drugie miejsce zajęła Weronika Mularczyk z PG w Blinowie, zaś Wiktoria Doroszkewycz z ZPO w Terpentynie uplasowała się na trzeciej pozycji. Reprezentantem Gimnazjum przy ZS nr 3, który uzyskał najwięcej punktów okazał się Hubert Wichuła.

Najlepszym wręczyli nagrody wicestarosta Kraśnika pan Mariusz Socha oraz pani dyrektor ZS nr 3w Kraśniku Aneta Jabłońska-Ośka. Wygrani otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku – słuchawki bezprzewodowe, głośnik oraz power banki. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety – smycze, długopisy oraz odblaski.

Konkurs przygotowali i przeprowadzili: E. Niedzielska-Klimek, B. Pisiak, A. Zdyb oraz K. Czubiński. Gratulujemy i zapraszamy za rok!

FOTOGALERIA

Opracowanie: Eulalia Niedzielska-Klimek