Diecezjalne eliminacje XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 18 kwietnia 7-osobowa reprezentacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w diecezjalnych eliminacjach XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Konkurs odbył się w Centrum Transferu Wiedzy KUL.Jak zawsze pytania były bardzo trudne :). Konkurs dotyczył Księgi Psalmów, Listu do Galatów i do Efezjan. Co prawda nie wygraliśmy ale i tak poszło nieźle…, a co najważniejsze taki konkurs to okazja do zapoznania się z Pismem Świętym. Cel został osiągnięty !!!! Wspólny wyjazd, spacer ulicami Lublina to także okazja do rozmów i wzajemnego poznawania się. To bardzo ważne dla każdego nauczyciela. Pozwala na inne pozaszkolne spojrzenie na uczniów, ich zainteresowania a także problemy życiowe. Takie szczere rozmowy to okazja do budowania zaufania i wzajemnego szacunku….. tak… wielu z naszych uczniów zasługuje na szacunek.

Słoneczna pogoda była fajnym dodatkiem to tego naprawdę ciekawego i bardzo pouczającego dnia !!!!!!!!

FOTOGALERIA

Opracowanie i zdjęcia: Paweł Lipiński