„PIKNIK Z AWF- em”

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniu 18.04. do naszej szkoły przyjechała Akademia Wychowania Fizycznego z Białej Podlaskiej. Celem wizyty była promocja zdrowia, sprawności fizycznej i urody pod hasłem „PIKNIK Z AWF- em”, a także oferta edukacyjna uczelni.

Goście przyjechali licznym, bo aż 30 osobowym składem , by zaprezentować swój program na naszej hali sportowej. Pokazy odbywały się w ciekawej, interaktywnej z widzami formie. Uczniowie naszej (i nie tylko ) szkoły bardzo chętnie brali udział w pokazach przygotowanych przez studentów. Były to m.in. sztuki walik, układy taneczne, masaże, lekcje wizażu oraz fitness. Dodatkową atrakcją były konkursy z nagrodami . Młodzież bardzo chwaliła sobie klimat całej imprezy a w szczególności hasło promowane przez studentów – „ 1 serce, 3 litery –AWF!”.

Dziękujemy dyrekcji za zorganizowanie wydarzenia, a w szczególności Dariuszowi Głuchowskiemu, który od początku był zaangażowany w realizację projektu.

PS. Większość naszych nauczycieli wychowania fizycznego to absolwenci tej prestiżowej uczelni. Gratulujemy :), mamy też nadzieję że część obecnych maturzystów naszej szkoły, spróbuje swoich sił jako student AWFu.

FOTOGALERIA

Opracowanie i zdjęcia: Kacper Gołofit