Mistrzostwa Województwa w Koszykówce Chłopców

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Hrubieszów był miastem, w którym 12.04.18r odbywała się Wojewódzka Licealiada Młodzieży w Koszykówce Chłopców. W tym dniu swój finałowy turniej rozgrywało sześć najlepszych drużyn z województwa lubelskiego.

W tym zacnym gronie znalazła się drużyna Piotra Kozłowskiego z Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku razem z Lublinem, Białą Podlaską, Chełmem, Rykami i gospodarzem Turnieju Hrubieszowem. Los dla Kraśniczan nie był zbyt łaskawy, ponieważ znaleźli się w grupie z późniejszym mistrzem z Lublina oraz Rykami. Pierwszy mecz z rówieśnikami z Ryk zakończył się wynikiem 28:41 niestety dla przeciwnika. Zawiodła przede wszystkim skuteczność w drugiej połowie meczu, gdzie do przerwy był remis. Drugi mecz to festiwal rzutowy graczy z Lublina, chłopcy z Trójki grali drugi mecz z rzędu i to przełożyło się na ostateczny wynik 26:63.

Ostatecznie Zespół Szkół Nr 3 zajął V miejsce w Województwie, co jest naprawdę bardzo dużym sukcesem, ponieważ zespół składał się z siedmiu zawodników, gdzie dwóch miało tylko przeszłość zawodniczą. Reszta to chłopaki, którzy kochają grać w basket. Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!

Skład Zespołu Szkół Nr 3: Paryło Jan, Jarzyna Damian, Jacniacki Mateusz, Gałęzowski Kamil, Łach Dominik, Puchajda Paweł, Bieniek Bartek. Trener: Piotr Kozłowski.

FOTOGALERIA